Bu nasıl İMEİ numarası?

Sponsorlu Bağlantılar

endorphine

endorphine

Üye
    Konu Sahibi
Bu nasıl İMEİ numarası?
Bizim emektar Netaş cep telefonunun İmei kaydının olup olmadığını öğrenmek istedim ve karşıma çıkan imei numarsına şaşırdım.

Numara normalde 15 haneli olmalı. Ama 16 haneli. Zaten kontrol etmeye çalıştığım sitede bu uyarıyı yapıyor ve numarayı kabul etmiyor. Her türlü denedim, bir hane eksik yazdım ama yok 8) . Nasıl iştir bu?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İlk defa gördüm.. :wacko:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Türk işi ne de olsa ;) illa birşeyimiz farklı olacak

metintekin

Üye
bu netaştan bizdede wardı babamın ilk telefonu.walla takozdu ama sesli arama bile wardı.şimdi dedem kullanıyo :)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
o nasıl iş yaw :wacko: 16 hane nasıl oluyor :wacko:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bi ara bende p900 varken onda öyleydi..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İlk kez rastladığım bir durum :wacko:

ekolix

Üye
enteresaunsss...

emege saygı...

lossalive

Üye
Ya ben ne yapayım benimki 17 hane :ah:
Telefonu garantili aldım bir kere kvkya gidip garantiden tamir oldu geçenlerde ericssonu aradım ne zamana kadar garantisi devam ediyor diye (faturasını kaybettimde) adamlar bana ne dese beğenirsiniz sizin telefonunuz spot gözüküyor hiç garantili olmamış!! imei.tk.gov.tr de kayıtlıda gözükmüyor ama en azından kvkya gidip garantiden tamir olduğuna dağir fiş duruyor ;;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Valla bende ilk defa gördüm..

emreakcali

emreakcali

Üye
Originally posted by PaMeTniK@Sep 25 2005, 02:23 PM
Ya ben ne yapayım benimki 17 hane :ah:
Telefonu garantili aldım bir kere kvkya gidip garantiden tamir oldu geçenlerde ericssonu aradım ne zamana kadar garantisi devam ediyor diye (faturasını kaybettimde) adamlar bana ne dese beğenirsiniz sizin telefonunuz spot gözüküyor hiç garantili olmamış!! imei.tk.gov.tr de kayıtlıda gözükmüyor ama en azından kvkya gidip garantiden tamir olduğuna dağir fiş duruyor ;;)
[post=176932]Quoted post[/post]​
bu daha ilgin bi olay ya allah allah
bise soracam tlf na yeni bir versyon atica ım deyisiyomu bilen varmi acaba??

Salihyet

Salihyet

Üye
naacayipmiş yaf

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hayır telefona versiyon yukletince imei değişmiyor yani en azından ben versiyon yükselttim değişmedi ;)

[SHARK]

Üye
puhahahaha kırıldım yaw :haha: :lol2:
bosver yav turk ısı dıo bi arkadas o zaman kayıta gerek yok bosveeerrrr :artı: :oke: :wacko:

endorphine

endorphine

Üye
    Konu Sahibi
Yok türkiş değil aslında. Ya alcatel yada sagem tabanlıydı. Hatırlamıyorum şuan. Peki şimdi bu telefon kayıtlı değilse kullanım dışı kalır mı? Durumunu nasıl öğreneceğim o da meçhul tabi.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Pametrik senin olay tam komedi.. :ehe:

endorphine

endorphine

Üye
    Konu Sahibi
Bu cihaz bayağı eski aslında. Muaf olma durumu falan olur mu? 8)

metintekin

Üye
zaten netaşı satsan 5 milyon wermezler boşuna kaydettirme bırak kapansın tel.hatıra olarak duwarına asarsın :)

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Benim arkadaşın 7610'u spot ondada bu sorun var ehauhaua

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
7610'da da 16 numara... :wacko:

Üst Alt