Bu Nasıl Bir Yaratık?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bitix_09

bitix_09

Üye
    Konu Sahibi
Dağ yürüyüşüne çıkan bir grup çocuk bir mağarada ortaya çıkan yaratık karşısında şoke oldular. Çünkü yaratık hem insana hem hayvana benziyordu.

News.com.au'nun haberine göre tüysüz bedeniyle yarı insan yarı hayvanı andıran ürkütücü yaratığı gören çocuklar korkuyla kendilerini korumak için taşlayarak garip yaratığı öldürdü.

Cansız bedenini göl kenarına atan çocuklar ailelerine durumu anlattı. Panama kentinin kuzey Cero Azul bölgesinde göl kenarında bulunan bu yaratık, geçen yıl New York sahil kıyısında ortaya çıkan ve 'Montauk Canavarı' ismi verilen yaratığa benzediği için yeni 'Montauk canavarı olarak adlandırıldı..

CİNSİ BİLİNMEYEN BİR KÖPEK OLABİLİR
Bu ilginç yaratık şimdilik gizemini koruyor ama yaratık bilimiyle uğraşan bilim adamlarının tespitlerine göre cinsi bilinmeyen bir köpek olma ihtimali yüksek...


Resimleri yükleyemedim.Kusura bakmayın.Ama alttaki linkten resimlere ulaşabilirsiniz.

Not:Alıntıdır.
 
qirL1903

qirL1903

Üye
Bu ne böLe :S
 
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
inandirici gelmiyor 2 resim var
 
darkman81

darkman81

Üye
bişeye benzemiyor:nono:nedir bu acaba kesin bi cevabı vardır ilerki zmanlarda açıklalar bnce:hmmm
 

passiv€ aggressiv€

Üye
vay canına garip bi şey :S
 
bitix_09

bitix_09

Üye
    Konu Sahibi
bana fok yavrusu gibi geldiiii
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Daha önce verildi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt