Bu nasıl bir yaratık böyle?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bu nasıl bir yaratık böyle?

Geçtiğimiz yıl New York sahillerinde ortaya çıkan ve 'Montauk Canavarı' ismi verilen yaratığa benzeyen bir başka 'varlık' bu defa Panama'da hortladı.

YARI İNSAN YARI HAYVAN
Panama kentinin kuzey Cero Azul bölgesinde bir mağarada bir grup genç tarafından bulunan bu yaratık, şimdilik gizemin koruyor. Tüysüz bedeniyle yarı insan yarı hayvanı andıran ürkütücü yaratığı görünce gençlerin korkarak 'canavar'a saldırdığı belirtiliyor. Cansız bedeniyle göl kenarında bulunan yaratık, şimdi 'Yeni Montauk Canavarı' olarak adlandırılıyor.

CİNSİ BİLİNMEYEN BİR KÖPEK Mİ?
Yaratık bilimiyle uğraşan bilim adamlarının tespitlerine göre cinsi bilinmeyen bir köpek olma ihtimali var. (Gazetport)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Konu ilgili bölüme taşınmıştır.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
ele benziyor sanki :)

prime

prime

Üye
bence yanlış yorumlanıo
bana sorarsanız o bir embriyo bilirsiniz embriyolar her canlıya benzer. yani o gelişmesini tamamlayamamış bir canlı bence

ltfllh

ltfllh

Üye
o ne öle ele benziyo gerçekten

jackalx_06

jackalx_06

Üye
bence yanlış yorumlanıo
bana sorarsanız o bir embriyo bilirsiniz embriyolar her canlıya benzer. yani o gelişmesini tamamlayamamış bir canlı bence

evet kardeş mantıklı bir görüş,bencede öyle olabilir.

paylaşım için teşekkürler.

● aLuvi ●

Üye
bence yanlış yorumlanıo

Evet Embiriyo Olabilir O kalpsiz anneler var ya !

futbol123

futbol123

Üye
garip bişey:hmmm

ouSahin

ouSahin

Üye
bence yanlış yorumlanıo

:oke:sana katılıyorum

Ugurd08

Ugurd08

Üye
bana sorarsanız insanların ortalığı karıştımak için yaptıkları şakalardan biri bu :D

bu-rak

Üye
bencede embriyo. yalnız o ele benzeten arkadaşlar resme nasıl bir açıdan bakıyo aceba

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
fok balığına benzior sanki

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
çok ilginç..

mazlum1790

mazlum1790

Üye
katılıyorum sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt