Bu mükemmel İzin Yöneticisini Türkçe yapabilir misiniz? İşin ehli arkadaşlar bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Bu mükemmel İzin Yöneticisini Türkçe yapabilir misiniz? İşin ehli arkadaşlar bakabilir mi?
Çok kaliteli izin yöneticisi, istediğiniz programa istediğiniz şeyi kısıtlayabiliyorsunuz. Hatta "fake data" diye bir şey var, rastgele konum, android id, imei dahil sahte bir veritabanı oluşturup uygulamaları kandırabiliyorsunuz.
Türkçeye çevrilmeye çalışılmış fakat yarım yamalak, izinler Türkçe değil. Türkçe değilse bu uygulamanın hiçbir manası kalmaz.

Türkçe dosyasını Github'a yüklemişler :

Bu da uygulamanın linki

XDA konusu:
@Rahmi06 @haqanguven @konyalimehmet @Teks@s @Bab-ı Umut @akflat üstadlarım rica etsem el atar mısınız?

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
root olan programları çevirmiyorum üzgünüm tel rootlu oması lazım.proyu denedim maalesef root istiyor.Yoksa çevirebilirsdim.Size tavsiyem forumda izin yöneicisi var rootsuz onu kullanmanız

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
root olan programları çevirmiyorum üzgünüm tel rootlu oması lazım.proyu denedim maalesef root istiyor.Yoksa çevirebilirsdim.Size tavsiyem forumda izin yöneicisi var rootsuz onu kullanmanız
Teşekkürler ilgi ve alakanız için. Biliyorum rootsuz olanları fakat bu alanında en iyisi diyebilirim. Xposed modulü ile harika performans veriyor.

Teks@s

Teks@s

Üye
Ben inceledim hiç bir işe yaramazyaramaz fake sahte provgramprovgram hem bununla niye uğraşıyorsun konum bilgini ayarlardan kapat gitsin kimse konum bilgine erişemezerişemez illa sahte konum vericem diyorsan telinin geliştirici seçeneklerini aç ordan sahte konumlara izin ver ve en son tavsiyemde uc browser yükle onda yok yok her şey var mesala addblok çok güçlü bir reklam engellemesi var gizli gezinme özelliğiyle kimse nereye girdin bilemez tabi ucnin ayarlarini yaparsan eklennti yuklersen youtube dahil acilan her videoyuda indiriyor bilmem anlatabildimmi
illda çevir dersen çevrilir fakat bende root a karşıyım üzgünüm nolamaz :)

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Ben inceledim hiç bir işe yaramazyaramaz fake sahte provgramprovgram hem bununla niye uğraşıyorsun konum bilgini ayarlardan kapat gitsin kimse konum bilgine erişemezerişemez illa sahte konum vericem diyorsan telinin geliştirici seçeneklerini aç ordan sahte konumlara izin ver ve en son tavsiyemde uc browser yükle onda yok yok her şey var mesala addblok çok güçlü bir reklam engellemesi var gizli gezinme özelliğiyle kimse nereye girdin bilemez tabi ucnin ayarlarini yaparsan eklennti yuklersen youtube dahil acilan her videoyuda indiriyor bilmem anlatabildimmi
Hocam tek konum için demiyorum, örnek vermiştim. Piyasada birçok program gereğinden fazla izin istiyor örnek olarak haber programı operatör adı, ****** numarası, android id bunları geçtim imei numarasına erişiyor. Dahası arama kaydı yok bilmem telefon numarasına... Bunlara ne gerek var ki!?
Root kullanmasını bilen adeta nimet :) Root'ladığımdan beri cihazda tek bir reklam görmedim. Greenify ile aşırı ram tüketimi azalttım, Dorimanx kernel ile inanılmaz ekran süreleri alıyorum. Lucky Patcher ile ücretsiz satın alımlar yapabiliyorum daha nicesi ... :)

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Uygulamayı çevirdim fakat telim köklü olmadığı için deneme fırsatım olmadı.

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge
kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Hemen deniyorum üstadım teşekkür ederim
Hocam kusura bakmayın uygulamayı yanlış vermişim, ana uygulamayı vereceğime yükleyiciyi vermişim.
Asıl uygulama bu :)

Rica etsem bunu çevirebilir misiniz? İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim üstad.

Teks@s

Teks@s

Üye
Dikkat Telefonu rootsuz olanlar yüklemesin cihaz sistem parçası gibi görebilir fabrika ayarlarına dönmedende veya hard reset yapmadan duzeltemezsiniz benden soylemesi

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Dikkat Telefonu rootsuz olanlar yüklemesin cihaz sistem parçası gibi görebilir fabrika ayarlarına dönmedende veya hard reset yapmadan duzeltemezsiniz benden soylemesi
Hocam telefonunuz daha rootlu bile değil :) Programın rootsuz hiçbir işlevi yoktur. Android bilginiz sıfır.

Üst Alt