Bu metni adam akıllı çevirebilir misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan1103

Furkan1103

Üye
    Konu Sahibi
Bu metni adam akıllı çevirebilir misiniz ?
Bu metni çevirebilir misiniz ? Google çeviri felan babylon felan yapmayın lütfen siz yapın adam akıllı olsun...Sadece ingilizceden anlayanlara ..!

Some people are left brain learners and some people are right brain learners and some people are right brain learners just like left or right handed people.

However, right brain learners prefer to learn the general subject first, and then go to the details. They like music and they learn easily if they hear something They want to see, smell and taste the things.

yardım .d

greenmile

greenmile

Üye
Kimi insanlar beyninin sol tarafıyla kimileri de sağ tarafıyla öğreniyormuş.Tıpkı insanların sağ ve sol elini kullandıkları gibi.

Sağ kısmıyla öğrenenler genel konudan sonra detaya falan inerlemiş.Müziği severlemiş.Birşeyi duyduklarında gördüklerinde falan kolayca öğrenirlermiş kısacası bu

• Beğen
Tepkiler: Furkan1103
Furkan1103

Furkan1103

Üye
    Konu Sahibi
Kimi insanlar beyninin sol tarafıyla kimileri de sağ tarafıyla öğreniyormuş.Tıpkı insanların sağ ve sol elini kullandıkları gibi.

Sağ kısmıyla öğrenenler genel konudan sonra detaya falan inerlemiş.Müziği severlemiş.Birşeyi duyduklarında gördüklerinde falan kolayca öğrenirlermiş kısacası bu

Çok sağol peki bunu senmi yaptın yoksa programlamı , programsa hangi program ? Biraz daha cümle yazarsam yardımcı olabilir misin ?

----------Eklendi @ 14:26:19 ---------- Yazıldı @ 14:14:14 ----------

Bunlarıda çevirebilr misin ?

1-They can remember people's names easily.

2-They are interested in words.

3-They make plans, lists for every detail.

4-If you daydream, try to stop it like this: Listen to your teacher and if he often uses the same words, count them.

enkazcı

Üye
1-Onlar İnsanların isimlerini kolayca hatırlarlar

2-Kelimelerle İlgilenirler.

3-Onlar Herşey için listeler,planlar oluşturur

3tanesini buldum 4.sünü bulamadım kanka :d:

• Beğen
Tepkiler: Furkan1103
Furkan1103

Furkan1103

Üye
    Konu Sahibi
1-Onlar İnsanların isimlerini kolayca hatırlarlar

2-Kelimelerle İlgilenirler.

3-Onlar Herşey için listeler,planlar oluşturur

3tanesini buldum 4.sünü bulamadım kanka :d:

Teşekkürler :) en önemlileri söyledin zaten 4 ü de başkası bulsun :D

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye

----------Eklendi @ 15:37:02 ---------- Yazıldı @ 15:35:38 ----------

4- Gündüz düşleri, bu gibi durdurmaya çalışırsanız: öğretmen dinleyin ve sık sıkaynı kelimeleri kullanır, onları saymak.

bazen böle cümle anlamsız çıkabiliyor :ehe

greenmile

greenmile

Üye

ben çevirilerde program falan kullanmam kendim çevirdim

• Beğen
Tepkiler: Burak

enkazcı

Üye
bnde kndim çevirdim greenmile havamı atıyon :d: şaka şaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt