Yardım Bu Konudan Eminim Siz De Dertlisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
Bu Konudan Eminim Siz De Dertlisiniz
Istisnasız tüm Nokia akıllı telefonlarında şarjdayken titreşim kapalı oluyor, telefon sessizde olduğu zamanlar telefona bakmadan arama Te mesaj geldiğini öğrenemiyoruz. Bu konuda sizin nezlinizde üstlerimizden çözüm istiyorum. Yama, program, flash hangi yöntem çözer bunu hadi bi deneyelim.

asigsasi

asigsasi

Üye
çağrı veya mesaj gelince ışık sensorü yanıp sönüyor zaten

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
Ama titreşim kapalı, an geliyor ki titreşim de lazım oluyor. Örneğin bildiğin gibi Samsung'larda bu özellik var.

asigsasi

asigsasi

Üye
telefona bildirim (çağrı veya mesaj ) geldiği zaman telefonun flaşı yanıp söndüren mod var

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
Titreşim modu var mı veya yazılabilir mi peki?

asigsasi

asigsasi

Üye
telefon şarj da iken telefon titremez bunun için mod arıyorsan boşuna

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu titreşim olayı direk donanımsal bi şey mi yani yazılımla yönetilemez mi?

asigsasi

asigsasi

Üye
donanımsal birşey ve bütün markalar için de geçerli diye biliyorum

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Samsung'ları bilmiyorum ama android öncesi samsunglarda şarjla beraber titreşim de aktif olarak kullanılıyor.

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
zor gibi

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Yeni Samsung'ları bilmiyorum ama android öncesi samsunglarda şarjla beraber titreşim de aktif olarak kullanılıyor.
Aynen. Şarjdayken ttitreşim yapabiliyorlar. Diğerlerinde yok o özellik

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
Benim bilgim kabiliyetim yok sizler yapabilirsiniz. Biraz uğraşılsa olma ihtimali yok mu?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Benim bilgim kabiliyetim yok sizler yapabilirsiniz. Biraz uğraşılsa olma ihtimali yok mu?
Yok arkadaşım o iş olmaz çünkü telefon firmalarının belirlediği bir özellik. Konulmamışsa yoktur, herhangi bir program mevcutta bulunmuyor.

MaxipmaN

Üye
ışık sensörü yanan birşeymi?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Sorunu veya isteği tam anlamadım. Şarj olurken titreşimin açık olmasını mı istiyorsun ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
waybe kırk yıllık nokia kullanıcısıyım ve bı o kadar da symbian bilgim vardı telefonun şarjdayken titremediğini şimdi öğreniyorum ve denedim hakikaten titreşim ayarı açık olsa bile şarjda iken titremiyor ama telefonun ekran dokunmatik titreşimi çalışıyor ilginçmiş

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
Tüm sorunlar bi' yana hayatımda Nokia'dan başka bi telefon kullanmadım, takıldığım tek sorun bu oldu.