Bu kişileri bulmam lazım

Sponsorlu Bağlantılar

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
Bu kişileri bulmam lazım
Bu kişileri bulmam lazım türk değiller hollandalı olabilecekleri söyleniyor yaklaşık 14 sene önce karacadağ dağında göçerlerin belgeselini çekmişler bu resmi instagramda paylaştım bir çok etiket kullandım fakat sonuç yok bu kişileri nasıl bulabileceğim konusunda bir fikri olan varmı?

çektikleri belgesel ve şahıslar hakkında hiç bilgim yok

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
başına ödül koy

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Merak ettim. Neden bu kadar onemli ?

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
belgesele konu olan alie öz anam babam da ondan
onları bulursam belgeselide bulmuş olurum
abimin dediğine göre kendi göçerleri ile bizim göçerleri karşılaştırıyorlarmış

Aligzl94

Aligzl94

Üye
Annen ve babandan ayrı mısın ki ?

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
Hayır resimdeki iki şahsı bulursam belgeselde bulunmus olur

semihguney

semihguney

Üye
isim soyisim olmadığı için bulmak zor :) bi de 14 sene önce internet bu kadar yaygın değildi ınternette hiç olmamıs olabilirler şu an ise ölmüşlerdir belkide :) direk belgeseli bulmaya çalış mesela hollandanın dilinde, ıngilizce, almanca falan göç yaz videolarda ara eski videoları izle ama onu da bulmak zor yani

Karavelaa

Üye
Hayır resimdeki iki şahsı bulursam belgeselde bulunmus olur
Simdi yanlismi anladım.Bu Hollandalıları çeken belgesel programı senin ailenide çekti ve o belgeselimi ariyorsun yani amaç ne ?

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
isim soyisim olmadığı için bulmak zor :) bi de 14 sene önce internet bu kadar yaygın değildi ınternette hiç olmamıs olabilirler şu an ise ölmüşlerdir belkide :) direk belgeseli bulmaya çalış mesela hollandanın dilinde, ıngilizce, almanca falan göç yaz videolarda ara eski videoları izle ama onu da bulmak zor yani

ekipleri büyükmüş dolayısıyla ekipten birinin resmi görmesi demek benimle iletişime geçmesi demek
Simdi yanlismi anladım.Bu Hollandalıları çeken belgesel programı senin ailenide çekti ve o belgeselimi ariyorsun yani amaç ne ?

amaç belgeseli bulmak ailenin ana konu olduğu bi belgesel çekiliyor ve sen hiç izlememişsin merak etmezmiydin 14 yıl önceki hallerini ?

Karavelaa

Üye
ekipleri büyükmüş dolayısıyla ekipten birinin resmi görmesi demek benimle iletişime geçmesi demek

amaç belgeseli bulmak ailenin ana konu olduğu bi belgesel çekiliyor ve sen hiç izlememişsin merak etmezmiydin 14 yıl önceki hallerini ?
Ederdim tabikide.Amacını merak ettim sadece

mürteza16

mürteza16

Üye
1-2 milyon takipçisi olan birisi bul. O paylaşırsa bu iş olur ancak. Veya internette reklam ver.

omer.talha

omer.talha

Üye
ölmüşlerdir bunlar

The Pancar

The Pancar

Üye

Üst Alt