Bu hata nedir (Mesaj atmak istedim)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SüperMaxi_Ben

Üye
    Konu Sahibi
Bu hata nedir (Mesaj atmak istedim)
Üzgünüz, bir hata oluştu. Eğer bu özelliği nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, veya bu mesajı niye gördüğünüzü bilmiyorsanız, lütfen yardım bölümüne bakınız veya platform yöneticilerine ulaşınız.

Hata mesajı:
Platformda flood kontrolü aktif, lütfen bir konu açmadan veya bir mesaj yazmadan önce 60 saniye bekleyiniz. Eğer bu süre bitmeden tekrar denersiniz, süre yeniden başlayacaktır.

slayer

Üye
flood kontrolü
60 sn içinde 2 kere mesaj atamazsın
kirliliği önlemek için koyulmuş bişey

arama yapmak için'de 45sn. beklemelisin

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ard ard a 2. mesajı atman için 60 sn geçmesi lazım

eğer hızlı cevap bölümünü kullanırsan sanırım bekleme süresi kısalıyor ;)

_GiTaRisT_

Üye
evet arkadaşlarında dedği gibi..bende uyuz oluyorum bu mesaja ama sitedeki saldırıları önlemek için galiba..

mozaik

Üye
arada bir banada oluyor öyle beklemek zorunda kalıyorum

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by _GiTaRisT_@Sep 24 2005, 11:31 PM
evet arkadaşlarında dedği gibi..bende uyuz oluyorum bu mesaja ama sitedeki saldırıları önlemek için galiba..
[post=176637]Quoted post[/post]​

Flood kontrolü, bizim ve yöneticilerin yararına bir şey, Nasıl ?

Forumda mesaj yazanların çoğunda hata oluyor bunu hepimiz biliyoruzdur herhal, işte böyle hatalı mesjlar atıldığı zaman yöneticiler hangisine yetişecek hepsi birden online olamıyor değil mi.
Üyelerin açısından baktığımızda ise art arda açılan konulara art arda atılan mesajlar yüzünden ortalık arap saçına dönecek. bizler hangi konuyu okuyacağımıza, hangi yazılan mesajlarda yardım isteyen arkadaşların yardımına koşabiliriz biraz düşünün bakalım

Hem flood kontrolü sayesinde sitemiz art arda açılan konular ve atılan mesajlar yüzünden kirlenmiyor.

Saygılar..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Berdoşh'un dediklerine + olarak şunu ekleyeyim.. ;)

Saldırı robotları var ve bunlar eğer flood kontrolü olmazsa art arta mesaj yollayarak forumun göçmesine sebep olabiliyor.. Güvenlik açısındanda önemli.. ;)

İyi geceler.

_GiTaRisT_

Üye
evet işte benimde saldırıdan kastım buydu...

hatta birkeresinde bir forumda ardarda konular ve başlıklarıda şu şekildeydi..

Adami sinir etmeyin%20%20....

işte bu şekilde yüzlerce konu...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bende de çok oluyor hatta ben aşırı sinirleniyorum ama güvenlik açısından önemli bir engel..

Caine

Caine

Üye
işe yarıyor demekk ki :D

ibonline

ibonline

Üye
onunda amacı bu :iyi:

_GiTaRisT_

Üye
aslında farkına varırsan pekte etkili olmuyor..ama beelli bir süre sonra forumlarda çok fazla msj oluyor..robotun yazdığı mesajlar ve giderek çökmesine sebeb oluyor..belkide yanlış biliyorumdur. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt