Bu guru derin bir meditasyonda mı yoksa ölü mü? $170 milyon ödüllü soru...

Ölmüş olsaydı bir kaç güne çıkardı kokusu . Hem de hindistanda olduğunu düşünürsek meditasyon yapıyor olma olasılığı çok yüksek.

Kalbini mi durdurabiliyor
yahu az mantıklı olalım
Bu konu ile ilgili olmasa da kalbini durdurabilen birçok insan var. Senin mantığın alır veya almaz fakat uzun süre parapsikoloji ile uğraşmış çoğu kişi bunu başarabiliyor.

Emrgncy

Üye
Bu konu ile ilgili olmasa da kalbini durdurabilen birçok insan var. Senin mantığın alır veya almaz fakat uzun süre parapsikoloji ile uğraşmış çoğu kişi bunu başarabiliyor.
O konuyu sen biraz daha araştırsan iyi olur, kişi kendi kalbine değil başkasının kalbine etki ediyor, ve bu işlemde de başka varlıkların kullanıldığı iddia ediliyor.

O konuyu sen biraz daha araştırsan iyi olur, kişi kendi kalbine değil başkasının kalbine etki ediyor, ve bu işlemde de başka varlıkların kullanıldığı iddia ediliyor.
Attığım mesajdan sonra küçük bir araştırma yaptığın belli oluyor. Zaten bundan dolayı mesajların çelişiyor. Bir önceki cevabında kalbin durdurulabildiğini mantıksız bulmuşsun. Başkasının kalbini durdurmak senin de söylediğin gibi başka varlıklarla gerçekleştirilebiliyor. Fakat bu kendi kalbini durduramayacağın anlamına gelmez. Bu konularla ilgili bir çok kitap okudum bu sayede araştırma yapmamı gerektirecek durumla da henüz karşılaşmadım. Tavsiye kitap istersen özel mesajdan bildirebilirsin.

Emrgncy

Üye
bu araştırmayı yeni yapmadım, bir kaç yıl önce okuduğumdan aklımda kalanlardı, bir önceki mesajımla çelişmiyor, orda ben kişinin kendi kalbini durdurması mantıksız diyorum.. kalbin durması demek beyne oksijen gitmemesi demektir buda direk beyin ölümü demektir.. gerisi senin inanışına kalmış

Tepkiler: mürteza16

_RYUK_

Üye
yakında kokmaya başlar

Bunun bir benzeri de yetenek sizsiniz de yapılmıştı. Bu kadar yaygınlaşmışsa düşün artık. Eminim hile var diyeceksindir.

Emrgncy

Üye
Ben size bu olayın iç yüzünü anlatayım, ortada bir aile cinayeti var ve olay açığa çıkmasın diye böyle bir yalan uydurmuşlar, bir kaç yalakaya da biraz para sıkıp meditasyonda ne kadar ileri derecede olduğu yalanını söyletmişler.
Herhalde kokmaması içinde bir yöntem düşünmüşlerdir
Belli bir süre sonra " Aaaaa ölmüüüüşşş " diyerek basarlar ateşi, ortada ne bir delil kalır ne de bir şüphe. Olay bu kadar basit

Tepkiler: Preloader ve OttomaN TigeR

Superfan

Üye
    Konu Sahibi

Bay holmes arabanız geldi.(Aslında fazla sevmem)

nefes alsada yaşıyor sayılmaz

Tepkiler: Emrgncy

perperek

Üye
hastaneye götürmeyi düşünmemişlermi

Adilx05

Üye
Şimdi Bu Abinin Beynine Oksijen Gitmiyosa Zaten Kalbi Çalişsada Tekrar Beyin Hasarlı Olacak Her Türlü Ölü Bu Abi

Herifi ben uyandırdım beyler ))) .beybaba seninkiler servetini dağıtıyorlar dedim adama renk geldi koşar adım değneğiyle yakalarına yapıştı ya la ))