Gerçekleştirilen Buluşmalar Bu gün buradaydık :)

Teknik servis abi bursaya gelirsen beklerim yunus ben antalyalıyım ama alanya bana çok uzak kalıyo ya kumlucalıyım,orda oturuyorum

Tepkiler: Nextman
Sait abi her yeri geziyom diyon balkese gelmiyon

Oo ali dayı gençmişsin sende öyle nextman abi..

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abi senle tanışmayı çok istiyorum ya.. Kışın haber bölümünde sürekli konuşurduk haber konusunda...

Çok teşekkürler kardeş burdaki her güzel kardeşim gibi seninlede tatlı sohbetlerimiz olmuştu evet .Kimbilir hiç belli olmaz kasım ayında Ankarada toplantı olcak Kırşehirede gelmeye çalışırız

__xXx__

Üye
ali kemal abi biraz daha zorlasa gülecek ama kasmıyo adam kendini cool takılıyo

- - - Eklendi - - -

Kilolarımı gizledim zaten orda

GT-I9100 mobilden yazılmıştır.

pek kilolu değilsin abi zaten ali kemal abim fit ona hiç laf yok ama abur cubur yiyonuz galiba oda kilo almaya birebirdir

ahmet 14

Üye
afiyet olsun

Tuba

Üye
Sonunda bir buluşmanızda resim çekmek aklınıza gelmiş

Tepkiler: OttomaN TigeR
aslinda resim olayi biraz ani gelişti dogru durust poz bile veremedik. Kilo konusunda anlamadim gitti ne kadar cok yesem de formumu koruyorum.

Tuba

Üye
Hahaha şimdi dikkatimi çekti Ali kemal!in 2 telefonuda masanın üstünde Sait'in ikinci telefonuda garsonda olsa gerek

Sonunda bir buluşmanızda resim çekmek aklınıza gelmiş

ata ile samsunspor(henuz tanişmadik adini bilmiyorum)resim ekleyince sait'in aklina geldi. Biz genelde oturp cay sohbet derken zamani geciriyorduk

Tepkiler: Tuba
Hahaha şimdi dikkatimi çekti Ali kemal!in 2 telefonuda masanın üstünde Sait'in ikinci telefonuda garsonda olsa gerek

evet saitte sgs2 ve n8 var bende 3gs ve lumia900. resimdeki kalite duşuklugunun kusuruna bakmayin sgs2 ile cekildi lumia900 ü garsona guvenemedigimiz icin vermedik.

Tepkiler: Tuba

Tuba

Üye

ata ile samsunspor(henuz tanişmadik adini bilmiyorum)resim ekleyince sait'in aklina geldi. Biz genelde oturp cay sohbet derken zamani geciriyorduk
Samsunspor ( Güven abi ) evet konuda görmüştüm Sait biz hep buluşuyoruz ama resim çekmiyoruz demişti aslında bekliyordum