Bu formayı ikinci ligde de taşırım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu formayı ikinci ligde de taşırım
Fenerbahçe’de son iki sezondur istenmeyen adam ilan edilen İspanyol golcü, ülkesinde geleceği ile ilgili sorulara, “Takım olarak zor günler geçiriyoruz ancak küme düşsek bile ben bu formayı sırtımda taşırım” yanıtını verdi

İspanyol oyuncu, Fenerbahçe Yönetimi tarafından kendisi hakkında bir karar alınmadığı sürece tek başına hareket etmeyeceğini belirtti, “Gerekirse bu formayı ikinci ligde de sırtımda taşırım” ifadesini kullandı.

Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın takıma verdiği izinden sonra soluğu ülkesinde alan Daniel Güiza, İspanyol basınında neredeyse her gün çıkan “Mallorca, Atletico Madrid veya Granada’dan birine transfer olacak” haberlerine açıklık getirdi. Yıldız oyuncu, Fenerbahçe’nin küme düşürüleceğine kesinlikle inanmadığını vurgulayarak, her türlü senaryoya hazırlıklı olduğunu, kulübünün kendi geleceği ile ilgili alacağı tüm kararlara da saygı duyacağını söyledi.

Gazetecilerin, “Fenerbahçe’nin küme düşürülmesi halinde ne yapacaksın?” yönündeki bir soruya da cevap veren Güiza, “Takımım hakkında şu an bir karar verilmedi. Fenerbahçe taraftarı dünyanın en vefalı taraftarıdır. Her yerde kulübünü destekler. Benim için birinci veya ikinci lig fark etmez. Son sözü kulübüm söyleyecek” dedi.

Bu arada Güiza’nın avukatı Vicente Montes, geçen yıl Güiza için Hercules kulübünden 4 milyon euroluk bir bonservis bedeli getirdiğini ancak sarı - laciverli kulübün bu teklifi kabul etmediğini hatırlattı. Montes, “Fenerbahçe o teklifi kabul etseydi hem 4 milyon kazanacaktı, hem de Güiza’ya ödenen 2 yıllık ücretin bedeli olan 7 milyon euro kasasında kalacaktı. Sanırım Fenerbahçe, Güiza konusunda hata yaptı” ifadelerini kullandı.

MEHMET ÇİFTÇİ - Milliyet

Masha

Masha

Üye
Böyle futbolcuya can feda zaten hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama golden sonra ağladığı bir maçta bende duygulanmıştım :alkis

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Belkim gol kralı bile olabilir :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hangi ligde olduğumuz önemli değil , biz her yerde EN BÜYÜĞÜZ . :oke:

'Davut

'Davut

Üye
Bu Sene Guiza için iyi bir sene olacağını düşünüyorum... Hazırlık maçında ki golüde harikaydı ... En iyisi olsun bizim için...:)

greenmile

greenmile

Üye
guizayla dalga geçiyorsunuz da adamın beşiktaşa attığı aşırttırma golleri,galatasaraya attığı k.çıyla golü nasıl unutuyorsunuz.Dalga geçenler öncelikle ispanyada penaltısız bi gol kralı olsunlar,sonra laf etsinler.Ben seviyorum guizayı attığı goller hep can alıcı gollerdi

Kingmortall

Kingmortall

Üye
guizayla dalga geçiyorsunuz da adamın beşiktaşa attığı aşırttırma golleri,galatasaraya attığı k.çıyla golü nasıl unutuyorsunuz.Dalga geçenler öncelikle ispanyada penaltısız bi gol kralı olsunlar,sonra laf etsinler.Ben seviyorum guizayı attığı goller hep can alıcı gollerdi

2 3 tane attı 9 10 tane kaçırdı :aha:

Kingmortall

Kingmortall

Üye

kaçırsın canı sağolsun bu ülkeye gelipte göz yaşı döken kaç yabancı gördün ki sen?

kaçırsın ama %100 lük golleri kaçırıyo hadi 1 tane 2 tane kaçırırsın her maçta kaçırıyo neredeyse :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt