bu dünya kabullenmedi bizi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
bu dünya kabullenmedi bizi
Bu kaçıncı sabah, uyandığımda seni bulamadığım...

Gitmiş olmanın verdiği acı bir daha dönemeyecek olmanın verdiği acının yanında ne ki

Arada aşk varsa hasret bile güzeldir derler ya hani, benim hasretim dağları bile delip geçti... nerde hani güzelliği. gelecek olanın hasreti güzel de gelemeyecek olanın hasreti ne olacak peki?

Yüreğimde ki acı dinecek mi bir gün? Gelmeyeceğini, gelemeyeceğini kabullenebilecek miyim sonunda her kapı çaldığında gelen sen misin diye umutlanmaktan vazgeçebilecek miyim? Gerçeği bildiğim halde, ona inanmayı başarabilecek miyim Artık bu dünyada olmadığını sindirebilecek miyim?

Dünya aşıklarındı hani, bu dünya ayırdı işte bizi!!! görmezden geldi sevgimizi. ayrı mekanlara sürükledi bizi... Toprağın altına aldığı sevdiğimi. devam et sen, o olmadan hayatına dedi. Bilmiyor ki bana hayat verendi benden aldığı kişi. Yüreği olmadan bir beden yaşayabilir mi söyle, söylesene dünya... güneşini alsam, ay ile kaç gece sürdürebilirsin ki benliğini

Öyle, öyle çok seviyorum ki seni... Bu dünya kabullenmemiş olsada bizi, başka dünya kurar yaşatırım orda sevgimizi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt