bu dünya kabullenmedi bizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Bu kaçıncı sabah, uyandığımda seni bulamadığım...

Gitmiş olmanın verdiği acı bir daha dönemeyecek olmanın verdiği acının yanında ne ki

Arada aşk varsa hasret bile güzeldir derler ya hani, benim hasretim dağları bile delip geçti... nerde hani güzelliği. gelecek olanın hasreti güzel de gelemeyecek olanın hasreti ne olacak peki?

Yüreğimde ki acı dinecek mi bir gün? Gelmeyeceğini, gelemeyeceğini kabullenebilecek miyim sonunda her kapı çaldığında gelen sen misin diye umutlanmaktan vazgeçebilecek miyim? Gerçeği bildiğim halde, ona inanmayı başarabilecek miyim Artık bu dünyada olmadığını sindirebilecek miyim?

Dünya aşıklarındı hani, bu dünya ayırdı işte bizi!!! görmezden geldi sevgimizi. ayrı mekanlara sürükledi bizi... Toprağın altına aldığı sevdiğimi. devam et sen, o olmadan hayatına dedi. Bilmiyor ki bana hayat verendi benden aldığı kişi. Yüreği olmadan bir beden yaşayabilir mi söyle, söylesene dünya... güneşini alsam, ay ile kaç gece sürdürebilirsin ki benliğini

Öyle, öyle çok seviyorum ki seni... Bu dünya kabullenmemiş olsada bizi, başka dünya kurar yaşatırım orda sevgimizi...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt