Bu dövme çokmu kadınsı?

Sponsorlu Bağlantılar

Temperature

Temperature

Üye
    Konu Sahibi
Bu dövme çokmu kadınsı?

Evet arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi bu çok hoşuma giden demi lovatonun dövmesini yaptıracağım ama sizce bir erkek için çokmu uyumsuz çokmu kadınsı bir dövme fikrinizi almak istedim.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
dövmegi üzerinde taşıyacaksan başkaların ne düşündügünü önemsememek gerekir

omerfarukbaspin

Üye
ss

Son düzenleme:
Temperature

Temperature

Üye
    Konu Sahibi
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Erkeğe olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: omerbekiroqlu

omerfarukbaspin

Üye
hadi ya bende sevap işliyim dedim caydırıp :)

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Bence var olanları sildir :)

• Beğen
alyuz41

alyuz41

Üye
Abi şu dövme yapınca ömür boyu cenabet kalma olayını geçin bir kere. Ayrıca bu dövmeyi yaptırırsan güzel olur, kadınsı diye birşey yok.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Abi şu dövme yapınca ömür boyu cenabet kalma olayını geçin bir kere. Ayrıca bu dövmeyi yaptırırsan güzel olur, kadınsı diye birşey yok.
cenabet kısmını geçelim kına gibi birkisel boyalarla su geçirir olsa bile
Dövme yapan ve yaptıran, peruk takan ve taktıranlara lanet olsun hadisi şerifi var

alyuz41

alyuz41

Üye
Arkadaşım, böyle bir Hadis olabilir. Ancak dövmeyi yaptıran kişi buna uymak zorunda mı ? Değil. Adam size sormuş, öğüt vermenize gerek yok.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Arkadaşım, böyle bir Hadis olabilir. Ancak dövmeyi yaptıran kişi buna uymak zorunda mı ? Değil. Adam size sormuş, öğüt vermenize gerek yok.
hem soruyu soruyorsun hemde değil diye cevabını veriyorsun :)
dövmeyi yaptıran kişi karar versin

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Kimse öğüt vermedi sadece bilgi verdi arkadaş

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Dövme fotoda kadın vücudu üzerinde olduğu için kadınsı duruyor, erkeğin üzerinde görmek lazım nasıl durduğunu söylemek için :p

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
alyuz41

alyuz41

Üye
hem soruyu soruyorsun hemde değil diye cevabını veriyorsun :)
dövmeyi yaptıran kişi karar versin

O kadar cümlemden buna takıldığına göre bana verebilecek cevabın kalmadı. Ben kimseye kötümser yaklaşmıyorum veya burada Hadis'i es geçmeyi söylemiyorum. Ancak size sorulan soru ile hiç alakası olmayan cevaplar vermişsiniz.

Temperature

Temperature

Üye
    Konu Sahibi
Dövmelede kadın ve erkek için ayrı temalar vardır kuş teması genelde kadınlar için yapılır.Dövme zaten kadınsı benim soramk istediğim şey dövme çok hoşuma gidiyor ama çok mu kadınsı yani bir erkeğin üstünde duramayacak kadar mı?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
O kadar cümlemden buna takıldığına göre bana verebilecek cevabın kalmadı. Ben kimseye kötümser yaklaşmıyorum veya burada Hadis'i es geçmeyi söylemiyorum. Ancak size sorulan soru ile hiç alakası olmayan cevaplar vermişsiniz.

evet aynı şekilde bende dövme yaptıranlara kötümser ön yargılı davaranmıyor ilk mesajımda yazdıgım gibi
dövme yaptıran arkadaşa sorusuna cevap olarak diyorum dövme yaptıracaksanız bunu üzerinizde gururla taşımalısnız başkaların ne düşünecegini önemsemeyin
diyer mesajlar cümle içinde "cenabet" kelimesi kullanılmış bunu ilk kullanan da ben değilim :rolleyes: ve sonuncunda
cevap hakkı doğdu, döme yapatıranlara lanet okunmuş sizi kimse kötümser olmakla suçlamıyor bunu siz söyluyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: codblackops2
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Dövmelede kadın ve erkek için ayrı temalar vardır kuş teması genelde kadınlar için yapılır.Dövme zaten kadınsı benim soramk istediğim şey dövme çok hoşuma gidiyor ama çok mu kadınsı yani bir erkeğin üstünde duramayacak kadar mı?

Yapılır, güzelde duruyor.Ben sevmiyorum bu tarz dövmeleri bu yüzden yaptırmam ama yaptıran erkek arkadaşlarım var.Öyle kadınsı falanda durmuyor :)

alyuz41

alyuz41

Üye
evet aynı şekilde bende dövme yaptıranlara kötümser ön yargılı davaranmıyor ilk mesajımda yazdıgım gibi
dövme yaptıran arkadaşa sorusuna cevap olarak diyorum dövme yaptıracaksanız bunu üzerinizde gururla taşımalısnız başkaların ne düşünecegini önemsemeyin
diyer mesajlar cümle içinde "cenabet" kelimesi kullanılmış bunu ilk kullanan da ben değilim :rolleyes: ve sonuncunda
cevap hakkı doğdu, döme yapatıranlara lanet okunmuş sizi kimse kötümser olmakla suçlamıyor bunu siz söyluyorsunuz

Sorun yok.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Senin tarzina bagli.Seni nasil temsil edececegine bagli.Bana sorarsan dovme hos :)

Üst Alt