Bu Da Benden Aşk mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iskenlii

iskenlii

Üye
    Konu Sahibi
Bu Da Benden Aşk mesajları
AŞK MSJ Ları

Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raziyim

Seni sevdigimi bir kalbim biliyor o da dilsiz..

Ask luks bir lokantada yenilen en pahali kaziktir :)

Her golgeyi sevemezsin,binlerce golgenin arasindan seninkine benzeyene rastladiginda hissettigin duygudur ask...tanimlayamazsin...

Seven Unutmaz Unutmussa Sevmemistir.Sevipte Unutmussa, Sevmesini Bilmemistir.

ELVEDA BU SON SOZUMDUR SANA MERAK ETME DONMEYECEGIM ASLA AKLIMDA SEN VE BEN SENIN ADINI SOYLERKEN BOSLUGA
ISTE BENIM ILK ADIMIMDIR SONSUZLUGA
Dunyada iki kor taniyorum biri beni goremeyen sen digeride senden baskasini goremeyen ben!

Gozlerinin daldigi noktada ben varim.cunku o an ben seni dusunuyor olucam

Bir insanin ideallari olmali;sonsuzluk gibi , bir insanin ozlemleri olmali;umutla acan cicekler gibi,bir insanin ''BIRISI'' olmali;belkide ''BEN''deki ''SEN''gibi...

Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yattigimda mutluluk duymaksa,seninle olumu goze almaksa o zaman seni seviyorum HAYATIM

Sokakta giderken, kendi kendime gulumsedigimin farkina vardigim zaman, beni deli zannedeceklerini dusunup Gulumsuyordum

Geceleri erken yatiyorum diye deli diyorlar; budalalar, ruyamda seni gordugumu bilmiyorlar

Kiz dedigin istanbul gibi olmali;fethi zor,fatihi TEK!!!

Seni unutmak kolay olsaydi,gulen yuzumun ardinda sakladigim kalbim,hala o bakislara vurgun olmazdi...

mutluluk ele gecirilecek bisey degil, Ya elde edilmeden once dusulen bir amac, ya da elden kacirildiktan sonra anlatilan bir hikayedir...

Yeni bir aska basliyorum sanmistim galiba cok yanilmisim. Bu askin sonuda ayrilik olacak,ve yasadiklarim geride kalacak. Geriye aci ve guzel hatiralar kalsa bile,onlari hatirlamak ayrilik kadar aci olmayacak

Gullerimiz olsun kirmizi beyaz,sen beni unutursan kirmizi guller solsun,ben seni unutursam beyaz guller kefenim olsun...
Hani birbirimizi olene dek sevecektik noldu sevgilim olen kim???

Seni dunyada seven on kisi varsa bunlardan biri benim seni dunyada seven bes kisi varsa bunlardan biri gene benim seni dunyada seven bir kisi varsa o mutlaka benim seni dunyada seven hic kimse yoksa bilki ben olmusum
inat bu ya her zaman sevecegim...

Yapraklar dokulebilir,guller solabilir herkes seni unutabilir.ama ben ASLA...

Askin icin coktan gectim canimdan  esirinim kovma beni kapindan; inanmiyorsan sana olan sevdamdan; vur boynuma zinciri ben hazirim sultanim

Cikar pembe gozluklerini gozunden hayata toz pembe bakma!dinsin artik bu acilar diyorsan ,beni sensiz birakma!

DENIZLERDEN KAGIT GALGALARDAN KALEM YAPTIM ve SENI SEVDIGIMI YAZDIM COK SAFMISSIN BANA INANDIN CUNKU: BEN
SENI SEVMEDIM SANA TAPTIM

GOZUMDEN AKAN BIR DAMLA YAS OLSAYDIN,SENI KAYBETMEMEK ICIN,BIR OMUR BOYU AGLAMAYI UNUTURDUM.

Seni tanimadan once yalnizligi;Seni tanidikten sonra varolmayi;Sensiz kalinca yok olmayi ogrendim.

YAZIN KAVRULAN SICAGINDA AY GECENIN KARANLIGINA GOLGE DUSURDUGU ZAMAN YUZUNDE SONSUZ BIR TEBESSUM GONLUNDE SEVGILERIN EN YUCESIYLE MUTLU OL.

RAHATSIZ OLUYORSAN BAKISLARIMDAN,KAPATIRIM GOZLERIMI,BIRDAHA ACMAM!VARLIGIMDAN RAHATSIZ OLUYORSAN,OLDURURUM KENDIMI,BIRDAHA CIKMAM KARSINA!EGER SENI RAHATSIZ EDEN "SEVGIMSE",UZGUNUM,BUNA ENGEL OLAMAM!!! ;o)))

Sevmek uykuda O'nu sayiklamaktir.Sevmek O varken Bendemeyi unutmaktir.Sevmek O yokken zindani tatmaktir.

AKLIMA GELMEZDI BOYLESI BIR SEVDA. NASIL OLDUYSA ASIGIM BEN SANA. SAGIMDA SOLUMDA HERZAMAN YANIMDA... BASKA BIR SOZUM YOK, TEK SEN VARSIN CANIMDA

OnCe duStuGuMde KaLKmaYi oGReNdiM.SonRa aLeVe doKuNduGuMda aCiYi...SeVmeYi oGReNdiM SeviLMeYi..SonRa TeRKediLip bekLemeyi..SayeNde uNuTuLMayi da oGReNdiM..heR SeYi oGReNdiM de yaLniz uNutMaYi oGReNeMeDim

Karanlik aydinliktan,yalan dogrudan kacar. Gunes yalniz dogsa da etrafa isIk sacar. Uzulme dogrularin kaderidir yalnizlik,kargalar SURUYLE ama kartallar YALNIZ UCAR!

askimiz sekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz atesten... bir gun ne oldu biliyormusun ? Yagmur yagdi.

Senle ben Bati Dogu ama Dunya Yuvarlak,unutmaki yollar kavusmak icindir. bir gun bir yelerde mutlaka tekrar bulusacagiz arkadas

Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla hiyarin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir.....

Meleklerin saclari salkim salkim, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kustuyu vadiler. Bulutlara oyle baktim. Ama simdi yalnica gunesin onunu kesiyorlar, yagmur ve karla kapliyorlar her yeri. Cok sey var yapabilecegim, bulutlar cikmasalar yoluma...

Ask gozlerde baslar, dudaklara iner, kalbi fetheder, tekrar gozlere cikar, yas olup iner

Ask bir gule benzer; cicek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin, diken kisminda ise sonsuz acilari tadarsin...

Yarinlardan umit etme! Bugunlerde yarinlarin umitleri degilmiydi.

Giden dolu dolmu$larin, otobuslerin ve erkeklerin arkasindan aglanmaz; cunku biri gider, biri gelir.. (Ama Giden hep kovalanir)

Hissettigin hisleri hissettigini hissettigin an hissettigin his ASKTIR...

Ask kalbimizin saygisiz misafiridir ; bize sormadan gelir , bize sormadan gider.

Bir deliye, a$k nedir diye sormu$lar;"Ben niye deli oldum?" demi$..

Eger birini seversen serbest birak. Donerse senindir, donmezse zaten hich senin olmami$tir.

Insanlar baslarina gelenler icin hep icinde bulunduklari durumu suclarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dunyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.

Baska insanlarin hayatlarini aydinlatanlar kendileri de bu isIktan uzak duramazlar.

• Beğen
Tepkiler: ayaz49 ve karakartal32

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Emeğine Sağlık..

iskenlii

iskenlii

Üye
    Konu Sahibi
bi şey değil kardeş :)

<~STaT!c-X~>

Üye
Hmm güzelmiş ellerine sağlık.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
devamını bekleriz...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...