Bu Çocuğu Elektrik Çarpmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
    Konu Sahibi
Bu Çocuğu Elektrik Çarpmıyor.

Hintli çocuk annesinin bozulan elektrik ısıtıcısını tamir ederken ilginç yeteneğinin farkına vardı. Vücuduna tam 11 bin voltluk elektrik girmesine rağmen kendisine hiçbir şey olmadı.

Hindistan'ın kuzeyinde yer alan Haryana'da yaşayan çocuğun vucudu mucizevi bir özelliğie sahip. Bedeni elektriğe karşı yalıtkan olan 16 yaşındaki Deepak Jangra'ın vücudu aynı zamanda bir elektrik trafosu gibi elektrik yüklü. "Mucize Çocuk" lakaplı Jangra tam 500 ev için gerekli elektrik akımına karşı çıplak elleriyle dokunarak dayanabildiğini dile getirdi. Hatta çıplak elleriyle küvetin içine doldurulmuş elektrikli suya elini koydu.

Deepak bu yeteneğinin sınırlarını ölçmek için çöldeki bir direğe tırmanıp 11 bin voltluk elektrik tellerini tuttuğunu dile getirdi.

Bu yeteneğin Allah tarafından kendisine verilen bir hediye olduğunu söyleyen Jangra, "Kendimi ayrıcalıklı görüyorum. Kimsenin yapamadığı şeyleri yapma gücüne sahibim. İlk önceleri elektrikten korkuyordum. Daha sonra elektriğin beni çarpmadığını fark ettim. Defalarca test ettim ve gerçekten de elektriğin beni çarpamadığını keşfettim" dedi.

İlk defa üç yıl önce annesinin bozulan ısıtıcısını tamir ederken elekriğe karşı yalıtkanlığını keşfettiğini dile getiren Deepak, "Yere düşen elektrik kablosunu farkına varmadan elime aldığımda elektrik beni çarpmadı."

Bu olaydan sonra bozulan her elektrikli aletin kendisine getirildiğini söyleyen Deepak, çıplak ellerle elektrik yüklü aletleri tamir ettiğini dile getirdi.

Ampulleri, televizyonu, ısıtıcıyı ve hatta elektrikle çalışan su pompasını bile vücudundaki yüklü elektrikle çalıştırdığını anlattı.

İnsan vücudunun iki farklı yerine verilen 50 voltluk gibi düşük akıma sahip bir elektriğin bile beyin ve kasların zarar görmesine, hatta şoka girmesine neden olabilmektedir. Öğrencisinin bu durumundan endişelenen Deepak'ın öğretmeni onu bir doktora göndermesine rağmen yapılan testlerden temiz çıktığı tespit edildi.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

ayağın altında elektrik yalıtımı var

• Beğen
Tepkiler: mehmetcogurcu
98farom98

98farom98

Üye
Allah Allah hayret ya :blink: :tşk:

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Yalan imkansız tanrımı bu

reaurora

reaurora

Üye
hic bir sey imkansiz degil kardesim

• Beğen
Tepkiler: KARİZMATİX
olcay 38

olcay 38

Üye
Bence yalan :)

Sn9

Sn9

Üye
Elektrik alamadım

olcay 38

olcay 38

Üye
Kardeşim ne yalanı gösteriyor işte

genede yalan :D
bole bir sey icin derisi veya kaslarinda farkli bir tur nadde bulunmali yalitkan olan
ama yalitkan maddelerin %95 i insan vucudunda olursa ölür

yani yalan :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Stan Lee'nin Süper İnsanları (TRT HD) Bunun Gibi Birçok Değişik Güçte İnsanlar Var

98farom98

98farom98

Üye
genede yalan :D
bole bir sey icin derisi veya kaslarinda farkli bir tur nadde bulunmali yalitkan olan
ama yalitkan maddelerin %95 i insan vucudunda olursa ölür

yani yalan :D
Tamam senin dediğin olsun :oke: :)

olcay 38

olcay 38

Üye
:D

0MG90

0MG90

Üye
Öldürmeyen Allah öldürmüyor

0MG90

0MG90

Üye
Bu hindistan çok fakir bir ülke mi acaba ? ama askeri ve donanım bakımından iyi diye duydum bilmiyorum gene
Coğrafya dersinde görmediniz mi? Olmadı Google'dan fotoğraflarına baksan ülkenin anlarsın.

98farom98

98farom98

Üye
Coğrafya dersinde görmediniz mi? Olmadı Google'dan fotoğraflarına baksan ülkenin anlarsın.
Gördük de ne bileyim arkadaş acaba çok insan var o yüzden mi devlet yetişemiyor yoksa sömürüyorlar mı milleti ?

Üst Alt