*** BT File Manager ***

Sponsorlu Bağlantılar

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
*** BT File Manager ***
İşte yılın bombası!! Hepinizin bildiği gibi samsung telefonlarda eşleştirilmiş cihazlara bağlanıp o cihazların dosyalarını yönetme gibi bir özellik var. Artık bu özellik sizin telefonunuzda da olacak. Tek yapmanız gereken programı indirip telefonunuza atmak telefon bluetooth'u olan tüm s40 veya s60 larda çalışır. Programın özellikler; eşlenmiş cihazlara bağlanıp o cihaların dosyalarına hükmedebilirsiniz, dosyaları kendi telefonunuza çekebilirsiniz, kendiniz karşı telefona program üzerinden dosya gönderebilirsiniz, eşleme olduğu sürece karşı tarfın izni olmadan onun dosyalarını silebilirsiniz. Programın böyle güzel özellikleri var. Program ingilizce olduğu için anlamayanlar olabilir ama artık hepinizin az çok ingilizce bilgisi vardır diye düşünerekten programın kullanımını anlatmıyorum çünkü çok basit. Yanlız tek bir nokta var orayı açıklamazsam yapamayanlar olabilir, prıgramda karşı tarafa dosya gönderme veya karşı taraftan dosya çekme gibi özellikleri kullanırken seçenek tuşuna basıp copy seçeneğini seçin. Eğer bir dosyayı karşı taraftan kendinize çekecekseniz kopyaladıktan sonra my device kısmındaki her hangi bir klasöre veya bir yere seçenek copy butonu ile yapıştırıyorsunuz yani copy butonu hem kopyalama hemde yapıştırma işlevini görüyor. Karşı tarafa gönderirkende aynı metodu uygulayın fakat bu sefer my device değilde bluetooth'u şeçin :)
Umarım program işinize yarar.

Saygılarımla YuCk..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asd220 ve chucky.arif

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Tesekkurler sana msn de de dedıgım gıbı onay ıstıyor bastan (sende belırtmıssın zaten) :)ayrıca bılmıyenler ııcn eslesme ıcın guzenlık kodu ıstıyor tüm nokıaların guvenlık kodu 12345 dir (degistirlmedyse) :oke:

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
eşleştirme için güvenlik kodu istemiyor iki cihazı birbirine eşlemek için şifre girilmesini istiyor. Bu şifre iki cihazdan birinde sorulur şifre sorulan cihaza 1,0,1234 gibi şifre yazdığınız zmn diğer cihazdada şifre istenmektedir o cihazada aynı şifreyi girdiğiniz zaman iki cihaz eşlenmiş olur bu olayın güvenlik kodu ile bir ilgisi yoktur bu şifre doğrulama gibi bir olaydır..

Hellboy®

Hellboy®

Üye
eşleştirme için güvenlik kodu istemiyor iki cihazı birbirine eşlemek için şifre girilmesini istiyor. Bu şifre iki cihazdan birinde sorulur şifre sorulan cihaza 1,0,1234 gibi şifre yazdığınız zmn diğer cihazdada şifre istenmektedir o cihazada aynı şifreyi girdiğiniz zaman iki cihaz eşlenmiş olur bu olayın güvenlik kodu ile bir ilgisi yoktur bu şifre doğrulama gibi bir olaydır..
ben oyle bılıyordum neyse ole bı deneyeyim..

msdony

msdony

Üye
tşkler kardeş bi deneyelim

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
teşekkürler

cobane

cobane

Üye
abi harikasın yaa... teşekkürler, emeğine sağlık

iskenlii

iskenlii

Üye
sağul

degerli43

degerli43

Üye
helal olsun yine süper program

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar içn tşkkrlr.. :)

eliheyder_203

Üye
Yuck,senden hic beklemezdim sen bunu bir azeri sitesinden calip buraya koymussun.Sitede boyle

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
abi buna çalmak denmez paylaşmak denir bn buldum hoşuma gitti aradım forumdada bulamadım bnde koyayım dedim yani bunun çalmakla hiçbir alakası yok seviyeli olalım lütfen buradaki amacımız paylaşmak sen şurdan almışın diye onu bunu ezmek değil evet azeri sitesinden aldmış olabilirim doğru sende bunu yüzüme vuruyorsun neden paylaşıyon der gibi programı yazan senmisin? hayır o zaman ne konuşuyon bu programı google da ara türkiyeden bir kaç tane forum sitesi çıkıyor o kdr maxicep te ara bi tek bu konuyu bulursun ee.. lütfen böyle yorumlar yapmayalım arkadaşlar..

itirpan

Üye
helal be allah razı olsun.

m2sah

m2sah

Üye
eywallah bilader emeğine sağlık
:)

fuzzzuli

Üye
çok güzel ama keşke türkçe olsa... bağlantı yı kuruyorum karşı tarafın klasörlerinide kendi telimde görüyorum fakat, bu kopyalamada henüz başarı elde edemedim

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
sağolasın çok güzel program ama bazı telefonlarda hata veriyor kopyalanamıyor yinede teşekkürler

ycg35

ycg35

Üye
    Konu Sahibi
bn becerdim şahsen ya yapabilirsem tr ye çeviririm ama uzun iş birde bn bunu iki s40 telefon arasında denedim s40 tan s60 a olmadı yani 3110c ile 6131 e bağlanıp kendime dosya çektim 3110c ile s60 6680 e bağlandım hi çbir dosya bile göremedim olay bu s40 tan s40 a kullanmanızı tavsiye ediyorum birde anlatımı açık bir şekilde yaptım olay şu karşı telefona bağlanın bir dosyanın üzerine gelip seçeneklerden copy deyin sonra geri gelerek my device ye girin ordan kendi telefonunuzun her hangi bir yerine yine copy diyerek yapıştırın (nedense paste yazmıyor) olay bu yani şu aralar çok yoğunum vakit bulursam tr yapabilirim :ok2:

degerli43

degerli43

Üye
Evet ben de 3110dan 6230i ye dosya kopyaladım. Çalışıyor. Biraz İngilizce yeterli.

memolim83

memolim83

Üye
teşekkürler indirdim

Üst Alt