BS.Player Free 2.73

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
BS.Player Free 2.73

Dünyanın en gelişmiş özelliklerine sahip media oynatıcılarından birisidir...
İhtiyacınız olan tüm kodekleri internetten indirir. Altyazıları otomatik bulur veya kendiniz yükleyebilirsiniz.
Bu sürümde, daha önceki bazı hatalar düzeltildi. Örneğin; kurulum ekranındaki istenmeyen toolbar kaldırıldı.
Yazılım çok fazla özelleştirme sunduğu için birçok kullanıcıya karmaşık gelebilir, yani rakiplerinden daha teferruatlı.
Bu yüzden kurulum sonrası birçok ayar yapmanız da gerekebilir...
İndirme sayfası:
İndirme bağlantısı:

Yazılımın bir diğer iyi yanı da görsel özelleştirmelere izin vermesidir.
BS.Player Skins:
Tavsiye (küçük boy) :

Bu da winamp teması :pc:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Youtube olayı patladı bu tip programlar pek kullanmaz oldum . Önceden media playerin grafiklerini izlerdik . Winanpta o nerde bu nerde hadi ikiye bir tema değiştirirdik . Km player çıktı sonradan o da güzeldi ilk başlarda kendisine has bir arayüzü vardı . Şimdi fark ettim dünya da insanların tek basma kalıp düzenine sevk ediyorlar

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Youtube olayı patladı bu tip programlar pek kullanmaz oldum . Önceden media playerin grafiklerini izlerdik . Winanpta o nerde bu nerde hadi ikiye bir tema değiştirirdik . Km player çıktı sonradan o da güzeldi ilk başlarda kendisine has bir arayüzü vardı . Şimdi fark ettim dünya da insanların tek basma kalıp düzenine sevk ediyorlar
Aynen öyle oluyor. Misal eskiden her çıkan yazılımı merak eder yükler bakardım. Takım gibi program tutanlara karşıyım.
Kişi yükleyip kendisi tecrübe etmeli. Zaten konuda kısaca anlattım çok fazla ayar barındıran bir yazılım.
Ufak tefek sorunları olsada benim gözümde rakiplerinden açık ara önde birkaç iyi yanından bahsetmek gerekirse,
- Hızlı,
- Az kaynak kullanır
- Görüntüyü çok iyi yumuşatır ve netleştirir (mediaplayer classic gibi)
- Sesi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz (hoparlörün türüne göre)
Daha sayamadığım bir çok özelliği mevcut, bunun paralısında youtube videolarını izleme seçeneğide vardı yanlış hatırlamıyorsam ama ben free den memnun olduğumdan yıllardır kullanıyorum.
Zamanında winamp kullananlar bilirler ses ayarları felan güzeldi ama çok hantaldı, işte bu bsplayer ondan belki 10 kat hızlı bir yazılım olarak gözde media oynatıcım oldu.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK