Brick Telefonu Kurtarmak

Sponsorlu Bağlantılar

trapdoor

Üye
    Konu Sahibi
Brick Telefonu Kurtarmak
Arkadaşlar CUSTOM ROM yüklerken S3 replikama telefon çok fena BRICK oldu. Kapalı modda USB takınca WIN görmüyor. hiçbir şekilde açılmıyor.

5800xm NOKIA'ma da aynen böyle bişey yapmıştım ama sonrasında bir programla kurtarmıştım onu. Ama programın adını hatırlayamıyorum Phoneix gibi bişeydi sanrım.

Sizin bildiğiniz bir yöntme var mı acaba?

dinemo

dinemo

Üye
aynısı bendede oldu ben direk servise verdim :rock:

hizan

hizan

Üye
Arkadasım son sürüm rom yükle telefonun açılır.

trapdoor

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi telefon USB ile bağlandığında hiçbir şekilde PC görmüyor. dolayısıyla ROM da yükleyemiyorum. ANKARA'da çokça yer gezdim bugün. telefon çöp diyor herkes.

hizan

hizan

Üye
Arkadaşım odin ile sn güncellemeyi yükle telefonun açılır çöplük bir şey yok el uyku modunda anlatımı forumda var.

Samet.25

replika ise yapilacak bisey yok arkadaslar cunku orjinal romlari bulunmuyor . orjinal olsa odin ile yuklenir pc gormese samsung usb driver yuklenir halledilir ama replika olunca bisey yapilmaz

trapdoor

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar birçok kişiye gösterdim kimse yapamadı. Bu işin uzmanı olarak adledilen birine verdim . bir arkadaşımın abisi. şuan o halletmeyi deniyecek. Sonucu size de bildiririm.

Kontrol

Kontrol

Üye
Batmanda olsan hallederdik dostum. Benim cihazda o sekilde brick oldu. Jtag ile boot attik ardindan guncel surum yukledik cihaz acildi.

trapdoor

Üye
    Konu Sahibi
vallahi dostum şuan gönderdiğim yer de yapamamış, bu kopya telefonlar yapılmıyor herhalde.
Ekranı kırılmış bir kopya telefon bulup onun ekranıyla benimkini değiştirip kullanmayı düşünüyorum

Üst Alt