Brezilya galibiyetle başladı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Brezilya galibiyetle başladı!
Çin'in başkenti Pekin'de düzenlenen 26. Yaz Olimpiyatları kapsamında Brezilya ile Belçika Takımları karşı karşıya geldi
29. Yaz Olimpiyat Oyunları'nda erkekler futbol müsabakaları, ilk tur maçlarıyla başladı.

Oyunlardan 1 gün önce başlayan turnuva, Tianjin, Şenyang, Kinhuangdao, Şangay ve Pekin'deki statlarda yapılacak ve 24 Ağustos'ta sona erecek.

Brezilya zor kazandı
C Grubu mücadelesinde 90 dakika sonunda gülen taraf 1-0'lık skor ile Brezilya oldu. Sambacılara galibiyeti getiren gol 79. dakikada Hernanes'den geldi.

Sao Paulo'da forma giyen genç isim takımına 3 puanı getiren golü kaydederken, Brezilya'da Ronaldinho, Diego, Rafinha Alexandre Pato gibi yıldızlar sahadaydı.

Belçika Brezilya karşısında 72. dakikada Vincent Kompany'nin ikinci sarı karttan kırmızı kart görmesiyle son 18 dakikayı 10 kişi tamamladı.

Brezilya'nın henüz Olimpiyat şampiyonluğu bulunmuyor ve sambacıları bunu bu sene Çin'de başarmak istiyor.

İlk günün maç sonuçları şöyle:

A Grubu

--------

Avustralya-Sırbistan: 1-1
Fildişi Sahilleri-Arjantin: 2-1

B Grubu

-------

Japonya-ABD: 0-1
Hollanda-Nijerya: 0-0

C Grubu

-------

Brezilya-Belçika: 1-0
Çin-Yeni Zelanda: 1-1

D Grubu

-------

Honduras - İtalya: 0-3
Güney Kore-Kamerun: 1-1

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Ya ülkelere bakıyorum da biz niye yokuz :( ?

mservank

mservank

Üye
Evet ben de şaşırdım.

schumici

schumici

Üye
bildiğim kadarıyla kıtalarda yapılan sıralamalarda en üstteki ülkeler alınıyo. çinde ev sahibi zaten o yüzden biz yokuz malesef:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...