Böyle rekabet görülmedi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Böyle rekabet görülmedi!

Adana’da biri Fenerbahçe diğeri Galatasaray taraftarı olan kasap iki kardeşin rekabeti görenleri şaşırtıyor.

İşyerlerine "Fenerbahçe Kasabı" ve Galatasaray Et Pazarı" adını veren Mehmet Kayar (24) ve Tamer Kayar (22) kardeşler, dükkanlarının her bir köşesini takımlarının renkleriyle kapladı.

Kocavezir İş Merkezi’nin karşısındaki dükkanlar, bir birlerine yalnızca 10 metre mesafe uzaklıkta. Her iki kardeş de Fenerbahçe Kasabı çatısı altında birlikte çalışırken; Tamer, bundan 1 ay önce yolunu ayırma kararı almış.

Ailede tek Galatasaray taraftarı olan Tamer, kardeşiyle arasındaki rekabetin kızışması nedeniyle ayrılıp kendi dükkanını açtığını belirterek, "Futboldaki rekabet bazen işlerimize de yansıyor. Bana gelen Fenerbahçeli bir müşteri daha sonra yolunu değiştirerek kardeşime gidiyor. Bu durumla bazen kardeşim de karşılaşıyor. Kardeşim ve ben koyu birer taraftarız, bu nedenle aynı ortamda takımlarımızın maçını izlemiyoruz" dedi.

Fenerbahçe Kasabı’nın işletmecisi Mehmet Kayar ise küçük yaşlardan beri aynı takımı tuttuğunu ve kardeşiyle arasında tatlı bir rekabetin olduğunu ifade etti. Müşterilerinin çoğunun Fenerbahçe taraftarı olduğunu söyleyen Mehmet Kayar, başından geçen bir olayı da şöyle anlattı:

"Bir gün Tamer, dışarıda işi olduğunu ve benden dükkanına bakmamı istedi. Kardeşim gittikten sonra gelen bir müşteri üzerimdeki Fenerbahçe formasını görünce daha sonra gelirim diyerek ayrıldı."

Kardeşlerin futbolda başlayan ve işlerine yansıyan bu ilginç rekabeti ise çevre esnafı ve vatandaşlar tarafından tebessümle karşılanıyor.

KAFKAS KARTALI

Üye
bu kadar da fanatik olunmaz:)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Her Ne Kadar Saçmalık Olsa da Hayatımıza Renk Kattığı Kesin..
Adanaspor ve Adana Demirspor Gibi Takımları Varken Neden İstanbul Takımlarına Bağlanırlar Onu da Anlamam..

Salihyet

Salihyet

Üye
Bence reklam kokan hareketler bunlar :)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bütün Aile Fenerbahçeli Bir Ben Gaziantepsporluyum Ata Nolcek ? :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bütün Aile Fenerbahçeli Bir Ben Gaziantepsporluyum Ata Nolcek ? :ehe

Ata'yla karşılaşacaksın sana kafayı gömcek!

Fenerli olsana be! Ne biçim kardeşsin sen! Babaya karşı gelinir mi hiç :@:@:@

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Karşı Gelmedim ki..
Bizim Ailede Demokrasi Var.. :D

Hadi ordan! Ailede demokrasi olmaz!!! Hele ki konu Fenerbahçe ise hiç olmaz!!! Gel yol yakınken dön bu yanlış yoldan....

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Hadi ordan! Ailede demokrasi olmaz!!! Hele ki konu Fenerbahçe ise hiç olmaz!!! Gel yol yakınken dön bu yanlış yoldan....

Bak Hele Sen.. :ehe

SİYAHIN YANINA KIRMIZI KOYDUM..
ONUNLA AĞLADIM.. ONUNLA GÜLDÜM..
YILLARDIR BU TAKIMA GÖNLÜMÜ VERDİM..
<< GAZİKENT >> SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.. :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bak Hele Sen.. :ehe

SİYAHIN YANINA KIRMIZI KOYDUM..
ONUNLA AĞLADIM.. ONUNLA GÜLDÜM..
YILLARDIR BU TAKIMA GÖNLÜMÜ VERDİM..
<< GAZİKENT >> SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.. :ehe

Gaziantepspor'un yanına Msinal'i koydum,
İkisine güldüm, gülmekten öldüm!
"Yılların hatasını düzelt" diye akıl verdim!
<<MSinaL>> sen bizim yanılanımızsın!...
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt