Uygulama Boyle Bır Program Varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Boyle Bır Program Varmı ?
arkadaslar haftaya xperıa z alcam ve bana bır program lazım olacak aklıma takıldı ... program su ıse yarıcak usb kablosu ıle telı pc ye baglıcaz ve tel kablo uzerınden net ı cekecek ... yanı soyle anlatayım net cefeye gıttgımde wıfıye gerek kalmada n dırek telı bılgısayara baglayınca net e gırebılmelı tleefon net cafe ınternetı uzerınden ... bunu ne ıcın ıstıyorum dersenız apk yukleyıcılerının net uzerınden dosya cektırebılmek ıcın ... wıfı lı yer bulun demeeyın bulundugum ortamda duzgun bı wıfılı yer malesef yok .... boyle bır program varsa ısımını vermenız yeterlı ...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
İnternet i pc den alacağına göre pc ye program kurulu olması gerekır.
Bırde cekmek ıstedıgın data dosyalarını googleda rahatlıkla bulabılırsın yanı pc ye ındır sonra telefona at

OnurAslanhan

OnurAslanhan

Üye
Kardeşim sırf bu duruma yorum atmak icn kayıt oldum ve ilk yorumum.oylr bir program var ben kullanıyorum evde net.yok teli pcypcye.bagliyorum telefondan Internet çekiyorum yanj anlicagiin bi modem islemi goruyor eger program ariyorsan ismini yazıyim wifi tethering

kocaturk218emre

kocaturk218emre

Üye
Kardeşim sırf bu duruma yorum atmak icn kayıt oldum ve ilk yorumum.oylr bir program var ben kullanıyorum evde net.yok teli pcypcye.bagliyorum telefondan Internet çekiyorum yanj anlicagiin bi modem islemi goruyor eger program ariyorsan ismini yazıyim wifi tethering
evet işe yarıyabilir

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
evet işe yarıyabilir
dostum senın dedıgın sey bnm ıstedıgım durumun tam tersı oluyo ... yanı sen pc ye netı telden cektırıyosun ... bnse tel ıcın netı pc uzerınden cekmesı laazım dıyorum

kocaturk218emre

kocaturk218emre

Üye
dostum senın dedıgın sey bnm ıstedıgım durumun tam tersı oluyo ... yanı sen pc ye netı telden cektırıyosun ... bnse tel ıcın netı pc uzerınden cekmesı laazım dıyorum
Connectify Hotspot kullan

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Deneyeceğim bunuknk bu program ıyı de bu sadece wıfı ıle verıyo sanırım netı ... usb kablosu uzerınden vermıyo sanırım ?

Üst Alt