Böyle Bir kampanya var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cimbom_mert

Üye
    Konu Sahibi
Böyle Bir kampanya var mı?
Bugün telefonumu bi numara aradı Turkcell'in kampanyasında sizin no nuza 5 bin ytl çıktı dedi.Telefon no su arayanın 0534 lü var mı oyle bir kampanya

kopgit

Üye
İstersen müşteri hizmetlerini bi ara ben duymadım ama belki bi arkadaşın şakada yapıyo olabilir iyi günler

cimbom_mert

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell bayiinede gittik bu no olmayabilir ama büyük ihtimalle üc kağıtcının teki

C_hakan_C

C_hakan_C

Üye
uççuğun biri oyun oynamış seninle....:)

sweety_boy_43

Üye
Bugün telefonumu bi numara aradı Turkcell'in kampanyasında sizin no nuza 5 bin ytl çıktı dedi.Telefon no su arayanın 0534 lü var mı oyle bir kampanya

şu lınkı acıp okumanı tavsıye ederım..
teröristler dolandırıcılık yaparak kontr,para vb.seyler ıstıyorlar...
bunun ıcın tum hat sahıplerıne bılgılendırme mesajı gonderılmıstr bana gelmıstı ..
egerkı tanımadııgnız bı kısı sızden kntr yada para ıstıyorsa yada para kazandınız deyıp su numaraya sukadar kntr atın hediyenız gonderılecektır vb. seyler dıyorsa bunu verdıgım lınkteki numaraya bıldırınız ve verdıgım lınkı okuyunuz.
böyle seylere maruz kalmayınız ıyı gunler...

serbest888

serbest888

Üye
Arkadaşlar böyle şeylere dikkat etmek lazım.Turkcell durduk yere neden 5000 tl versin.Bence sen o numarayı araştır.

ferdi9050

ferdi9050

Üye
Kim kime 5 bin lira verir bu dönem de? Üstelik elinden gelse tüm kontorlerimiz yemek isteyen öperatörlerimiz varken..

Bi zamanlar altin kampanyası vardı, bi arkadas faturalı olarak katıldı. 8 soru var bilirse altın alıcak. Altının değeri 275 ytl. Tabi ozamanlar öleydi suan nasıl bilemem. Neyse olaya basladılar ay sonundaki fatura 695 ytl geldi. Tamam altınıda kazandı, ve altında geldi eline ama değdimi ona ? Ya sorularıda bilemese idi ? adam kapattı faturalı hattını.

Bu dönemde kimse kimseye böyle paralar vermez

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
Emniyetten buTun abonelere mesaj çekildi zaten tanımadıĞınız kişilere kendini polis vs gibi tanıtıp kontor isteyenlere inanmayın...diye...ama 5 bin tl çıktı diyip karŞılığında birşey istemiyorsa...adamı arardım :D ama bu devirde karşılıksız birşey yok o başka mesele

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Bu devirde kim kime 5 bin tl verir :D kafa yapmışlar

maleguard

maleguard

Üye
bence ara küfür et:ehe

sweety_boy_43

Üye
dedıgım gıbı arayan kısının numarasını 155 e bıldırınız...

solgun50

solgun50

Üye
numarayı savcılığa yada polise vermelisin...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Öncelikle sakin olmanı istiyorum. Öncelikle bu numara senin bir yakının olup sana şaka yapmış olabilir, öncelikle onun kim olduğunu öğren, eğerki yakının değilse müşteri hizmetlerini ara ve şikayette bulun çünkü o şahıs turkcell adını kullandığı için turkcell bu konu ile ilgilenecektir, hatta şikayet davası bile açabilir . Ondanda bir sonuç çıkmazsa ve sende istersen gerekli yerlere şikayette bulun. Ama dediğim gibi eğer yakının çıkarsa şikayet yaparsan sonuçlar beklemediğin gibi çıkabilir, öncelikle yakının olmadığından emin ol! :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...