Boy Uzatmam Lazım

Konu Sahibi
Boy Uzatmam Lazım
arkadaşlar boyum bana göre kısa bi 5 10 cm uzamak istiyom doktora girmeden falan yardımcı olabilirmisiniz

Günde iki kez banyo yap kafana hacı şakır sur iki ay sonra uzarsin

Invoke

Üye
Annene söyle ayırsın biraz. =P

Boyun kaç? Yaşın kaç? Ailede boylar ne durumda? Bunların hepsi önemli faktörler... Yani genetiğin üstüne çok da çıkamazsın. Süt iç basket oyna. Zıpla filan. Enteresan hareketler var... Yüzmek olabilir, imkanın varsa.

Doktora gidip daha düzgün bilgiler edinmen, en mantıklısı olur.

Tepkiler: İbrahimEsşiz44

Pikkaccu

Üye
Ben bazen susayınca bile süt içiyorum gerçekten çok yararlı. Basketbol oynamak da yararlı ama illa maç yapmana gerek yok, tek başına çıkıp turnike çalışmak da yeterli oluyor, her gün basketbol oynuyorum ben profesyonel değilim ama gerçekten hem zevkli hem sağlıklı

Uhops

Üye
Süt+yumurta=kas gücü+boy

Konu Sahibi
bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlaryaş 15 boy 160 babamı ve annemi geçmişim babamla eşitiz

Invoke

Üye
Uzarsın daha 15sen, biraz basket oyna, süt iç takıl öyle.

.caner.

Üye
Ben 15 yaşında 185 cm idim Su an 15 yaşındayım ) Bol bol süt iç peynir ye (peynir bence gerçekten etkili) Basketbol oyna futbol dan uzak dur

Tepkiler: GDDR5

Pikkaccu

Üye
bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlaryaş 15 boy 160 babamı ve annemi geçmişim babamla eşitiz
Ailenin boyları bu kadarsa olaya sen el atmalısın, biyolojik olarak daha fazla uzaman zor ama kendin çalışarak 10 santime kadar uzayabilirsin

Pikkaccu

Üye
nasıl uzayacam ama onu bilmek siistiyom
Basketbol oyna ama arkadaşlarla toplanıp yaptığın gibi değil, bol bol tunike at uzaktan şutlar dene topu bilekten çıkarmaya dikkat et Ayrıca bir spor salonuna da yazılabilirsin, bu yerlere sadece kilo vermek isteyenler gitmiyor. Çeşitli çekme germe hareketleri de boy uzatır

barfiks

ip atlama

ali.clay

Üye
Ailenin boyları bu kadarsa olaya sen el atmalısın, biyolojik olarak daha fazla uzaman zor ama kendin çalışarak 10 santime kadar uzayabilirsin
aile boyuyla alakası yok bence sulaleyi kapsaman lazım. benm babam 1.75 annem 165 ben 1.92 yim. sulaleden en uzun dayıoglu var 1.94. kemik gelisimi icin biseyler yemekngerekiyor. sut yumurta peynir felan