Boş konu, bakmaya değmez

• 2 Kasım 2010
  • 673 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1.  

Yazan: Revengeful
  2. baktım ama

3. Boş yere zamanını harcadın iste ..

4. sende boş yere zaman harcadın bu yorumu okuyarak

5. Hayat boş zaten, konu dolu olsa ne yazar ...

6. tgfhghjgydfgdhfgjgh

7. what

8. Mecbur bakmak zorundayım:hmmm
    Ama cevap yazmak zorunda değilim,niye yazdım ben de bilmiyorum:hmmm

9. katıLıyorum :oke:

10. empty

11. kafa karıştırıcı amaç ?

12. fdsadfghjkljhgfghjklkjhgfdfghjkjhgfdfghjkjhgfdsdfghjkljhgfdşlkjhgfgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggfffffffoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffoooooooooooooooooooffffffffffffffffffooooooooooooooooooofffffhhhhhhhhhooooooooooohhhhhoooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhoooooooooohhhhhhooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkklllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

13. ne boş adamlarsınız

14. :d::d:

--------------- Ekleme ---------------

sen çokmu dolusun :) :d:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 03:20