Borges cepte, sıra Krasic'te

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Borges cepte, sıra Krasic'te
Eskişehirspor'dan Alper Potuk'u renklerine bağlayarak ara transfere hızlı bir giriş yapan Fenerbahçe'nin, MKE Ankaragücü ile yolların ayıran eski oyuncusu Özgür Çek ile de büyük ölçüde anlaştığı ifade edildi.

Alper Potuk ve Özgür Çek transferleriyle kadro derinliği yaratan Sarı-Lacivertli yönetimin, yoğunluğunu golcü transferine verdiği belirtildi. Brezilya'nın Santos takımında forma giyen Borges ile her konuda anlaşan yöneticilerin, Brezilyalı golcüyü yedekte tuttuğu, transfer listesinin üst sırasında bulunan isimlerden olumlu yanıt alınamaması durumda, Borges'i İstanbul'a davet edecekleri öğrenildi.

Golcü arayışında her türlü alternatif üzerinde duran Fenerbahçe'nin daha önce teknik direktör Aykut Kocaman'ın da ifade ettiği Bobo ile ilgilendikleri ancak Brezilyalı oyuncu konusunda aceleci davranmak istemedikleri ortaya çıktı.

Orta sahanın sağ tarafına da takviye yapmak için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe yönetiminin, Juventuslu Krasiç ısrarı da sürüyor. Sırp oyuncuyu kiralama yönetimiyle kadroya katmak isteyen Sarı-Lacivertlilerin, İtalya kulübüyle temasa geçmeye hazırlandığı ifade edildi.

Öte yandan Cristian Baroni'ye Brezilya kulüplerinin talip olduğu belirtildi. Fenerbahçe yönetiminin gelen teklifleri Baroni'nin avukatlarıyla görüşeceği öğrenildi.

haltie

haltie

Üye
Borges gelirse gideni aratır söylemedi demeyin:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
haltie

haltie

Üye
Guizada ispanya La Liga gol kralıydı Ali:)İzlediğim için konuşuyor olabilir miyim Ali:)32 Yaşında adam Ali.:)Yetti mi Ali:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Genelleme yapılması çok saçma .
Yaşa bukadar takılma derim . 31 yaşında Brezilya gibi bir ligde gol kralı oluyorsa bu adam , demek ki boş değil ...
Yaş oynamıyor futbolu . Yetenekleri tartışılmaz gerçekten . Brezilya dan boş adam çok fazla çıkmaz .
Özellikle de gol kralı da olmuşsa , bence kalitesi tartışılmaz ...

Bienvenudan kötü olma olasılığı yoktur bu arada ...:)

Astrosman

Astrosman

Üye
Gelirse dost takım olarak hayırlı olsun....

haltie

haltie

Üye
Genelleme yapılması çok saçma .
Yaşa bukadar takılma derim . 31 yaşında Brezilya gibi bir ligde gol kralı oluyorsa bu adam , demek ki boş değil ...
Yaş oynamıyor futbolu . Yetenekleri tartışılmaz gerçekten . Brezilya dan boş adam çok fazla çıkmaz .
Özellikle de gol kralı da olmuşsa , bence kalitesi tartışılmaz ...

Bienvenudan kötü olma olasılığı yoktur bu arada ...:)

Ali brezilya ulusal futbol olarak iyi durumda ligini izlemem.Berbat bir lig berbat bir futbol oynanıyor.Bunu herkes biliyor zaten:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ben brezilya ligini şahsen çok beğeniyorum .
Kaliteli oyuncuların çıkması , ligin ne denli kaliteli olduğunu gösteriyor bana göre .

haltie

haltie

Üye
fildişi sahili çok kaliteli oyuncular çıkarıyor demek ki fildişi sahili ligide çok kaliteli oluyor :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ne alaka o mantık şimdi ? ...! :D
Halit yürüttüğün mantığa hayran oldum ya ...:ehe

haltie

haltie

Üye
Ali keşke benim cümlelerimde aradığın mantığı kendinde arasan:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ali keşke benim cümlelerimde aradığın mantığı kendinde arasan:D

Ya Halit , gelmişsin burada , Borges i , Brezilya ligini eleştiriyorsun şaka gibi ya , sonra da orda burda mantık aramaya çalışıyorsun ..:D
Olacak gibi değil ..! :ehe

haltie

haltie

Üye
:D Sana bişey demiyorum Ali.:D gelmişsin sende bana brezilya ligi ve borgesi savunuyorsun.

şuan en iyi lig la liga ve siz bu ligin gol kralını aldınız ne oldu:Dguiza resmen gitsin diye gösteriler düzenlediniz.şimdi kalkıp brezilya ligi iyi bir lig ve ordan gelecek adam kötü olmaz diyorsun.düştüğün çelişkiye bir bak.verdiğim örnekler sadece tutarsızlığını anlaman için.

Al sana kariyer.sadece gol kralı oldu diye bir oyuncu alınmaz.zamanında çok örneğini gördük bunun.Bundan en çok zarar gören takım ise fenerbahçe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Sen ispanyadan gelen güiza Türkiye de başarısız olduğu için , gelecek oyuncu için de şimdiden direk ön yargı da bulanabiliyorsan , bırak da biz de öyle olamayabileceğini savunalım değil mi ? :D

Şu an en iyi lig la liga mı ? :ehe
Ya tamam halit tamam ...

En iyi lig her zaman premier lig tir ... :oke:

haltie

haltie

Üye
Ali sen harbiden anlamıyorsun beni.lütfen iyi oku:D

Sen sırf adam ülkesinde gol kralı olmuş diye Türkiyede başarılı olacağını söylüyorsun,

Nasıl ki guizanın başarısızlığı hakkında önyargılı konuşamazsak başka bir gol kralının iyi olacağı garantisinide veremeyiz.Dikkat edersen ikiside aynı örneğin içinde:)

Gelelim La Ligaya:)

sen şuan premier lig la ligadan iyi diyorsan futbol konuşmaya gerek yok:D gerçi brezilya liginede iyi demiştin.:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ne alaka yahu ? Türkiye de başarılı olabileceğini iddaa ettiğim bir tane mesaj göstersene Halit :eheŞaka mı yapıyorsun bugün :D Güiza başarısız oldu diye , gelecek adama da önyargılı bakmamalıyız diyorum ... Bunu anlatmaya çalışıyorum iki saatir ama maalesef olmuyor işte ne yapayım :ehe:ehe Elimden gelen budur . Daha fazla ısrar etmiyorum :ehe
Ben iyi bir oyuncu olduğunu iddaa ettim , açık açık .
:oke:

Hani bana sorsalar Fenerbahçe nin aradığı santrafor tipimi , kesinlikle değil ...
:oke:

Anket açalım ..!
En iyi lig premier lig çıkacak ... Var mısın benimle iddaya girmeye , TÜM MAXİCEP İN ÖNÜNDE ..!
Bak bu kadar emin konuşuyorsun madem ? Hadi bakalım ? :D

Bak ben ne kadar eminim ... Tamam mı Halitcim :D

ssercan

Üye
Man city oynadığı futbolla Premier ligde zirvedeyse çoğunluk diyemez ki Premier Lig her zaman en iyi ligdir. La liga bana göre de şu an en iyi ligdir.

• Beğen
Tepkiler: haltie
haltie

haltie

Üye
Ben lig değerine bakarım.Hangi lig ne kadar takip ediliyor ona bakarım.şampiyonlar ligi kupasında 5te 2 ispanyol 1 ingiliz takımı var ona bakarım.

Lig kalitesinin ulusal takıma nasıl yansıdığına bakarım.bknz:ispanya milli takımı bknz:ingiltere milli takımı.şimdi bi anket yapılsa la liga sonuncu çıksa ne olur.Ben somut verilere bakarım.

Senin dediğin önceki yıllarda geçerliydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt