Bomba Yüklü Olduğu İdda Edilen Araçlar!

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bomba Yüklü Olduğu İdda Edilen Araçlar!
Arkadaşlar Facede Denk Geldimde Merakımdan Kontrol Edeyim Dedim Çalıntımı Değilmi Diye Ama Olaya Bakın Bunlar Şüpheli Plakalar

Bakın Şüpheli Araçlarda Bunlar Bence Ama Niyeyse Hepsinde Hak Mahrumiyeti Var Yani Hacizli Araçlar Bana Sorarsanız Bunların Bomba Patlatmak İçin Kullanılacağinida Sanmıyorum Ama Neyse

Peki Ya Bu 2 Tekerli Araç İle Bombamı Taşıyıp Patlatacaklar? :ah

Bu Garibanın İse Arabası Normal Yani Facede Bomba Yüklü Olduğu İddasi Dolanıyor AMa Öyle Olsa Çalıntı İçin Başvurulmuştu Diye Düşünüyorum Onuda Geçtim Bu Tür Araçlar Şeçilmek İstendiğinde Genelde Lüks Araçlar Şeçiliyor Bu Araba Ne : ?

Buda En Sonuncu Ulan Daha Plaka Kaydı Yok Bomba Yüklü Olduğu Şüphesiyle Arıyoruz :lac:

Siz Nediyorsunuz Bana Çok Şaçma Geldi Dün Akşam Tanıdığım Birini Yani Çocukluğumdan Beri Tanıdığım Vatanina Milletine İhanet Etmeyen Birisini İhbar Etmişler Canlı Bomba Diye Polislerede Az Önce Otobüsten İndi Demişler Polisler Gelmişler Cafede Otururken Bulmuşlar Oradaki Çalışanlar Abi Burada Devamli Çalışıyor Filan Deyince Bırakmişlar Bana Kalırsa Şu 2 Hacizli ve Çalıntı Araçlarda Öyle Bulunsun Diye Birisi Bilerek Paylaşıyor Diğerlerinide Kafadan ATıyor Yerlerse Diye Bide Listenin Başındalar Yani

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
asılsız korkutma amaçlı ben inanmıyorum bu işlere böyle bir muhabbet varsa gizli olur zaten ne bu yok şu plaka şu araç olmadı mekan saatte versinler hani mayalar 21 12 2012 de kıyamet kopacak dedi de bazı saf kesimler inandı ya buna bende ona benzettim :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Etrafta şüpheli gördüğümüz kişileri ihbar edelim...

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
zombaka

zombaka

Üye
o plaka lar çoktan değişmiştir

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve Alo_Azrail
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
asılsız korkutma amaçlı ben inanmıyorum bu işlere böyle bir muhabbet varsa gizli olur zaten ne bu yok şu plaka şu araç olmadı mekan saatte versinler hani mayalar 21 12 2012 de kıyamet kopacak dedi de bazı saf kesimler inandı ya buna bende ona benzettim :D
Hayır Burada Dikkat Çekmek İstediğim Şey Kör Gibi Şey Gibi araştırmıyoruz Etmiyoruz Paylaşıyoruz Plakaları Sorgulattım Şaçmalığa Bak Arkadaş Ne Kadar İyi Niyetli Milletiz Aman Yardımı Olur Diye Düşünmeden Etmeden :D
o plaka lar çoktan değişmiştir
Yav Değişmişmeyi Bırak Ne Bileyim 2 Tekerli Araç Ne Arkadaş? :lac: Hadi Allah Göstermesin İçinde Bomba Var BÜyük Şehirlere Geliyorlar Desek Bari Mantıklı Plakalar Yaysınlarda Faydası Olsun Belki Birisi İhbar Ederde Bulunur Araç
Etrafta şüpheli gördüğümüz kişileri ihbar edelim...
Şeyini Çıkartmadan Ama :) Bir Tanıdığımın Başına Gelmiş Olay :) Hatta Konusu Gelmişken İyi Hatırlattın Geçen Yazı Okudum Onu Paylaşırım Canlı Bombalar Nasıl Fark Edilir Diye

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

Üst Alt