--BOMBA-- facebooktaki arkadaşlarınızı msn listenize alın. ikisi beraber tek liste..avatarlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
bu proğramla facebooktaki arkadaşlarınızı msn deki arkadaşlarınızla beraber tek liste haline getirip sohbet edebilirsiniz. yada ayrı ayrıda sohbet edebilirsiniz. üstelik facebooktaki arkadaşlarınızın avatar resimlerini görebilirsiniz ve resmi büyütebilirsiniz. msn de yapıldığı gibi kendinizi görünmez yapabilir yada meşgul hale getirebilirsiniz. resimleri inceleyin.

facebook ve msn tek listede. daha birçok özellik....

i8510 da denenmiştir. tüm s60 9xx ile uyumludur.

[/URL]bu linkte....
.
 
-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
GüzeL Programmıs.. TeşekkürLer. :oke:
 
akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
sağol
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt