BOMBA!!! Cepten görüntülü görüşme programı

5800 ın olmaması bir sacmalık değılmı elın kor telınde calısıor fakat 5800 yok sacma

arkadaş emeğinize sağlik müthiş bişey olmuş TEŞEKKÜRLER????????????????????????

BANLI

Üye
nasıl kullanacağız bunu

ertooth

Üye
E 72 olaçakmı bakalım

rapman

Üye
teşekkürler deneyeceğim

--------------- Ekleme ---------------

Kimse indirmesin, kurmasın ! Program kontör yiyor ! Az önce bir numarayı aradım. Daha konuşmaya başlamadan 45 kuruşumu yedi ! Konuya Kilit !

slm ben denemiştim biara hatta soyunan çinli kızlar bile çıkmıştı şimdilerde ücretli ama

metenom

Üye
nasıl yulenecegını de yazarsanız tesekkur ederım

yanlic35

Üye
arkadaslar.progam cince ama guzel bi progam.ben kulandim suan tekrar yukleme yapcem.faturali hatdan girdim 8 tl kotam olmasina ragmen 282 tl fatura geldi.ve 190tl si internet.den geldi. dikkat edin

sedat42

Üye
bende N80 var çift kamera bilinmeyen dosya biçimi diyorrr...nasıl yapacagız bunu...

he_25

Üye
cok güzel program ama nasıl yapaaz yardımmmmm

poq

Üye
güzel bravo böyle paylaşımları her zaman bekliyoruz

aimcrazy

Üye
Ben denedim program gayet guzel ve sorunsuz calisizor yalniz program dilinin duzeltilmesi lazm ya english yada turkce olsa mukemmel olur

----------Eklendi @ 15:00:55 ---------- Yazıldı @ 15:00:04 ----------

Tel N73

dost3471

Üye

ben e71 de denedim çalışıyor ama 4.7 tl abonelik ücreti istiyor operatör ücreti hariç güzel uygulama ama pahalıya mal oluyor eline saglık internet paketi olmayanı zorlar ggibi

emeğine saglık ama hep nokıa için yapılmış keşke samsung içinde bişeyler yapılsa....

neco_53

Üye
tam anlatmadan övmeyin kardeşim yaa habire kendiliğinden mesaj atiyo bişeyede yaradığı yok

n79 u göremedim destekleyenler arasinda ama denemek lazim belki açar