Bölge Kilidi Kaldırma ?

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Bölge Kilidi Kaldırma ?
Bildiğiniz gibi bazı uygulamalar Bölge kilidi kullanıyor, o bölgedeki içerikleri sınırlamak için.
Örnek: Google Play Movies, Music, YouTube Red, YouTube Music vb.

Bu bölge kilidi kaldırma yollarının hepsini denedim, hiçbiri işe yaramadı. VPN, Region Changer vb. baya bi uygulama dendeim çalışmadı, sizin bildiğiniz yol var mı bu bölge kodunu kaldırmak için?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
o bölgeye ait stock ROM atmak diye düşünüyorum.

kadikoy

kadikoy

Üye
bölge kilitini açamadıysan,tlf. izlemek istediğiniz bölgeye ayarlayan programların olup olmadığına bakmak lazım.

omerboz54

omerboz54

Üye
Bunun elbet farklı yolları vardır ama onun yerine o ülkede akraban falan varsa onlardan hesap isteyebilirsin yoksana kendini orda göstermek için hem telefonu hemde sunucuyu istediğin ülkeye ayarlamak zorundasın buda admin dediği gibi rom+vpn uygulamasıyla olabilir ama küçük bir detay vereyim marketden 1 uygulama dahi satın aldıysan hiçbir şekilde değişiklik yapamazsın fatura adresin değişse bile aracı şirketler değişmez buda yine hüsran demek
Yardımcı olduysam sevinirim
İyi akşamlar

• Beğen
Tepkiler: emreli01
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Vpn + sahte konum açarsan telefonu kandırıyosun. YouTube Music i böyle kullandım ben (Uygulama açılmıştı ancak video oynatmıyodu ama bide 2 haftalık deneme sürümü verdi programa girince :D )
Bir farklı yöntem daha geldi aklıma ama denemedim. Google ayarlarında kayıtlı adresi amerika yaaprsan belki bir ihtimal girebilir :)

omerboz54

omerboz54

Üye
Vpn + sahte konum açarsan telefonu kandırıyosun. YouTube Music i böyle kullandım ben (Uygulama açılmıştı ancak video oynatmıyodu ama bide 2 haftalık deneme sürümü verdi programa girince :D )
Bir farklı yöntem daha geldi aklıma ama denemedim. Google ayarlarında kayıtlı adresi amerika yaaprsan belki bir ihtimal girebilir :)
O oluyor ama alışveriş yapamıyorsun

xmustx

xmustx

Üye
Sanal kart çıkartıp müzik satın alan adamlar var.googleplayde bahsetmişler..

omerboz54

omerboz54

Üye
Sanal kart çıkartıp müzik satın alan adamlar var.googleplayde bahsetmişler..
Onlar zaten yurt dışında oturanlar yani türkiyeye gelselerde google hala aynı muameleyi yapıyor onlara istediklerini alabiliuorlar

xmustx

xmustx

Üye
Ama dns değiştirerek abd hesabı alıp sonra bunu yaptıklarını söylüyorlar

Üst Alt