Boks Aleminin Şovmeni [Roy Jones Jr] Yok Böyle Bişey :)

• 21 Mart 2013
  • 1417 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bu adamı bir ay önce keşfettim :) Hayatımı büyük ölçüde etkiledi . Şuan evde hergün halı rulolarını yumruklamama sebebiyettir kendisi :D Rakipleriyle kedinin fareyle oynadığı gibi oynayan bir piskopat :ehe Maç esnasındaki dans figürleri , gardını kaldırmadan dövüşmesi , yumruk atmadan önce sağa sola bakıp rakibinin dikkatini dağıttıktan sonra suratına balyozu indirmesi gibi birçok özelliği vardır üstadın :) Fakat son zamanlarda çok dayak yemeye başladı yaş 44 bırakması lazım artık . Kısacası idolüm :)

Buyrun video :

[video=youtube_share;pkMAf0ZHO_k]http://youtu.be/pkMAf0ZHO_k[/video]

Ayrıca videodaki ilk şarkı kendisine aittir.Aynı zamanda kendisi bir rapçidir :D

Şarkının ismi : Roy Jones - Can't Be Touched

- - - Eklendi - - -

Video mobil link :
    http://m.youtube.com/watch?v=pkMAf0ZHO_k

- - - Eklendi - - -

Kimsenin dikkatini çekmedi galiba

Yazan: bboyQ7
  2. Bir ara Bende merak sarmıştım boksörleri dikkat et sonu benimki gibi hüsranla bitmesin :D

3. Hayırdır ya nolduki ?

4. Boşver :d:

5. Usta meraklandırdın anlat işte :D

6. Okulda arkadaşımla şakasına kapışırken vuruşları abartınca birbirimize girdik :D

7. Geçen sene benzer bi olay benimde başıma gelmişti :D Mehmet diye bir arkadaş vardı kulaklarına doğum sancıları girsin :d: 1,90cm 87 kg bir devdi . Neyse bunla biraz şakalaştık sınıfa kaçtım saklandım.Aradan bikaç dakika geçti sınıfa girdi üstüme geliyo koşa koşa hayvan herif :D Tam zıpladı üstüme doğru ki bir anlık refleksle havada uçan adamın yanağına yumruğu geçirdim istemdışı :D Baya bi kan tükürmüştü ama tatlıya bağladık sonrasında :d:

8. :d:

- - - Eklendi - - -

:d:

- - - Eklendi - - -

:d:

9. Bir Tyson değil

10. Sakin panpa :D

- - - Eklendi - - -

Tyson daha büyük bir boksör ama Tyson'ın maçları bu kadar zevk vermedi bana :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 15:43