BMW 1-Serisi M Coupe


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

M departmanı CEO’su Dr. Friedrich Nitschke tarafından onaylandı.M bölümü CEO’su Dr. Friedrich Nitschke, BMW’nin sınırlı sayıda piyasaya sunduğu 2012 BMW 1-Serisi M Coupe modeli için bir halef tanıtmayı planladığını açıkladı.Böyle bir model için geçtiğimiz yılın Temmuz ayında su yüzüne çıkan söylentiler bulunmaktaydı ancak artık yeni 1-Serisi’nin bavulunu toplamaya başladığına dair elimizde resmi bir onay var! Ne yazık ki, Nitschke bu müthiş araç hakkında herhangi bir bilgi vermeyi uygun görmedi ancak aracın M135i modelini baz alarak tasarlanacağını tahmin ediyoruz. Yeni 1-Serisi M Coupe’nin halk ile 2014 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (NAIAS) tanışması bekleniyor.Nitschke’nin sözlerine göre M135i BMW firması için çok başarılı olmuş olsa da saf bir M aracı olarak görülmüyor. Hatırlatma olarak aracın 6 silinidrli 3.0 litrelik motor ile donatıldığını ve 320 beygirin yanı sıra 450 Nm tork gücünde olduğunu söyleyeceğiz. Bu donanımlar sayesinde 0’dan saatte 100 kilometre hıza 4.9 saniyede ulaşabilen ve elektronik olarak limitlenmiş bir en yüksek hız ile en fazla saatte 250 kilometre hız görebilen araç, “hızlı” sıfatına yakışacak güçteydi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt