Bluetooth SpyCam (Telefonunuz güvenlik Kamerası olsun )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bluetooth SpyCam (Telefonunuz güvenlik Kamerası olsun )
1. hatta bu yazılımı kullanmaya başlamadan önce iki cihazın ortak herhangi bir video formatlarını paylaşmak kullanılmak üzere, eğer kontrol etmek için ana menüde 'Video Biçimleri' özelliğini kullanın. Örneğin, telefon X telefon Y de çalışmak için bu uygulama için sıralanmış mpeg olmalıdır sonra bir video biçimi olarak listelenen mpeg varsa. Bu durumda değilse o zaman başka bir aygıt deneyin.

2. Her iki cihazda da Bluetooth açık ve 'tanınabilir' olarak ayarlanmış olmalıdır.

3. Ilk, bir gözetleme kamerası olarak aygıtlardan birini seçin. ekranda görünmesi gerekir .... iletişime geçmek izlemek için bekliyorum.

4. bir monitör olarak diğer cihazı seçin. Cihaz çevresinde Bluetooth cihazlarını aramak için devam edecek. Listeden güvenlik kamerası olarak kullanılacak cihazı seçin. 'Monitor Bağlı' ve bir gözetleme kamerası olarak kullanılacak başka bir aygıt üzerinde görünmelidir 'Cam Bağlı' cihazın ekranında görünür.

5. Yukarıdaki adımları tamamladıktan olduğunuzda, video kayıt ve izleme cihazı anında gönderebilirsiniz devam edebilirsiniz. Aşağıdaki ekran menüsü bulunan her işlev için açıklamalar verilmiştir:
* Başlat kaydı: Kayıt işlemini başlatmak için gözetim kamera komutları (Not: Kaydedilen gerçek video uzunluğu söz konusu cihazın mevcut hafızaya bağlıdır).
* Stop & Play: komutlar Kaydı durdurmak için güvenlik kamerası. Kaydedilen video sonra monitörde oynanır.
* Replay: koymak kaydedildi video klibi.
* Hide uzak kam: görünümünden uygulamayı gizlemek için gözetim kamera komutları.
* Show uzak kam: ekranda uygulama görüntülemek için gözetim kamera komutları.
* Yakın uzak kam: uygulamayı kapatmak için ve vaka birisi cihaz noktalar sadece oturumu kesmek gözetim kamera komutları ve ;-) araştırmak için karar
* Set hacmi: oynatma ses ayarlar.
* Kaydet video: ileride kullanmak için cihaz üzerinde kayıtlı video kaydeder.
* Menü: Ana menüye geçerli oturum ve döner keser.
* Çıkış: çıkar SpyCamMobile uygulama.

6. Not: kullanıcı kameraya erişmek için gereklidir gelen bu uygulama dijital nedenle izin imzalanmamış. Bu nedenle bir kez kayıt olduğunu ve uygulamanın istenilen yerde gözetim kamera yerleştirerek önce cihazı kamera kullanmak için izin gereklidir. Uygulama izinleri kurmak için nasıl aşağıya bakınız. Monitör menüsünde 'kesmek' özelliğini oturum keser.

7. Eğer videoları kaydetmek için kesintisiz kayıt ve Bluetooth bağlantısı, aşağıdaki uygulama erişim izinleri için izin muktedir yapması için ayarlanması gerekir:
1. Bağlantı: Her zaman izinli
2. Multimedya: İlk seferinde sor
3. Okumak kullanıcı verileri: Her zaman sor
4. kullanıcı verileri düzenle: Her zaman sor

izinlerini ayarlama:

1. Samsung: Menüden Uygulamalar.
2. Seçmek 'Java dünya'.
3. Seçmek 'SpyCamMobile.
4. Seçenekleri seçin.
5. Seçmek izinleri.
6. Ayarlanan izinlere.

1. Nokia Series 40: Cihazınızda 'SpyCamMobile' bulun ve seçin.
2. Seçenekleri seçin.
3. Seçmek uygulama erişimi
4. Ayarlanan izinlere

1. Nokia Series 60: menüden araçlar.
2. Seçmek Müdürü.
3. Seçmek 'SpyCamMobile' uygulamalar listesinden.
4. Seçmek suite ayarı.
5. Ayarlanan izinlere.

1. Sony Ericsson: Cihazınızda 'SpyCamMobile' bulun ve seçin.
2. daha seçin.
3. Ayarlanan izinlere.

Not: Bu uygulama video görüntüleri yaklaşık 30 saniye bellek miktarının sınırlı mobil cihazlar olduğunu nedeniyle kayıtları ..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt