Yardım Bluetooth Kayboldu

Sponsorlu Bağlantılar

Slapper33

Slapper33

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth Kayboldu
Arkadaşlar hp probook 450 kullanıyorum bluetooth gayet normal kullanıyordum bilgisayarı açtığımda simgesi gelmedi masaüstündeki bir dosyayı yollamaya çalıştım şöyle bir hata veriyor bluetooth radyosunun takılı olup olmadığını denetleyin ?
not:konu yanlış yerde olabilir emin değilim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Driver yüklü mü ? Yüklüyse de ayarlardan falan kapatmış olabilir misin ?

007wolverine

007wolverine

Üye
büyük ihtimalle ayarlardan kapatmışsındır.

Slapper33

Slapper33

Üye
    Konu Sahibi
ayarları bulamıyorum ama denetim masasında bluetooth gözükmüyor ? bu arada driver yüklü hatta silip tekrar yükledim

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
çıkar tak adaptörü bende de oluyor diyecektim dahili olduğunu anladım aygıt yöneticisinden kontrol et

Slapper33

Slapper33

Üye
    Konu Sahibi
aygıt yöneticisinde düzgün çalışıyor gözüküyor ayrıca adaptörü nasıl çıkarıp takayım ek değil ki

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
tamam dahiliymis ışte güncellemeye çaliş driveri manuel yada programla yapmayı dene slimdrivers,driver booster vb programlar yardımcı olur

Slapper33

Slapper33

Üye
    Konu Sahibi
denedim güncel gözüküyor kaldırıp tekrar kuracağım olmazsa servise yollarım konu kapatılabilir yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
o.d yardımcı olmaya çalıştım servise yollarsan ilk format atarlar büyük ihtimal son olarak format at bence

• Beğen
Tepkiler: Slapper33
Slapper33

Slapper33

Üye
    Konu Sahibi
aygıt yöneticisinden sürücüyü tamamen kaldırıp bilgisayarda yedeklenip yollanan sürücüyü bulup yükledim sorun çözüldü

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail

Üst Alt