Bluetooth Kayboldu

• 31 Ağustos 2014
  • 1252 Okunma
  • 9 Cevap

1. Arkadaşlar hp probook 450 kullanıyorum bluetooth gayet normal kullanıyordum bilgisayarı açtığımda simgesi gelmedi masaüstündeki bir dosyayı yollamaya çalıştım şöyle bir hata veriyor bluetooth radyosunun takılı olup olmadığını denetleyin ?
    not:konu yanlış yerde olabilir emin değilim

Yazan: Slapper33
  2. Driver yüklü mü ? Yüklüyse de ayarlardan falan kapatmış olabilir misin ?

3. büyük ihtimalle ayarlardan kapatmışsındır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. ayarları bulamıyorum ama denetim masasında bluetooth gözükmüyor ? bu arada driver yüklü hatta silip tekrar yükledim

5. çıkar tak adaptörü bende de oluyor diyecektim dahili olduğunu anladım aygıt yöneticisinden kontrol et

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. aygıt yöneticisinde düzgün çalışıyor gözüküyor ayrıca adaptörü nasıl çıkarıp takayım ek değil ki

7. tamam dahiliymis ışte güncellemeye çaliş driveri manuel yada programla yapmayı dene slimdrivers,driver booster vb programlar yardımcı olur

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. denedim güncel gözüküyor kaldırıp tekrar kuracağım olmazsa servise yollarım konu kapatılabilir yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler

9. o.d yardımcı olmaya çalıştım servise yollarsan ilk format atarlar büyük ihtimal son olarak format at bence

Mobil cihaz ile gönderdi
    Slapper33 bunu beğendi.
  10. aygıt yöneticisinden sürücüyü tamamen kaldırıp bilgisayarda yedeklenip yollanan sürücüyü bulup yükledim sorun çözüldü

Alo_Azrail bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
09/12/2018 - 22:45