Uygulama BlueStacks_0.9.18.5016et hk'da

Sponsorlu Bağlantılar

atraksiyon_show

Üye
    Konu Sahibi
BlueStacks_0.9.18.5016et hk'da
Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir kullandığım BlueStacks_0.9.18.5016et bu gün nedense clash of clans oyununu açmamaya başladı siyah ekranda kalıyor. Bu sorun ile karşılaşan ve çözen var ise yardımını rica ediyorum.

mahmuts6

mahmuts6

Üye
aynı sorun bendede çıktı bugün

atraksiyon_show

Üye
    Konu Sahibi
bu sorun ıle karsılasıp cozum bulabılen var mı?

mahmuts6

mahmuts6

Üye
uygulamayı kaldırıp farklı bir versiyon yükledim yinede çalışmadı. birden bire böyle bir sorun çıkması ilginç oldu

turancen

turancen

Üye
Bendede yüklü rootlu olarak, akşam denerim, bakalım bendede hata verecekmi

atraksiyon_show

Üye
    Konu Sahibi
ne yapmam lazım sence? BlueStracks açıp oyunu tıkladığımda oyunu üreten firmanın logosu dahil gelmiyor ve siyah ekranda kalıyor.

turancen

turancen

Üye
ne yapmam lazım sence? BlueStracks açıp oyunu tıkladığımda oyunu üreten firmanın logosu dahil gelmiyor ve siyah ekranda kalıyor.
Ben bunu yükledim kardeş istersen bir deneyebilirsin

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
ben yaptım sıyah ekran sorunu çözülmüştür. işte link

linki harfiyle uygulayın pc yı yenıden baslatın
girin bluestack a hesap ayarlarınızı tekrar yapın.
sonra google playden indirin clash of clansı
oyuna girebilirsiniz.

atraksiyon_show

Üye
    Konu Sahibi
Selam,

Siyah ekran sorunumu çözmeye çalışırken bu seferde Oyunu kurma sorunu ile karşı karşıyayım.
Pc 'de inatçı BlueStracks den kurtulmak için Program ekle kaldırdan sildim.
C: dizinin altındaki BlueStracks klasörlerini sildim.
Regedit den BlueStracks ile ilgili kalıntıları sildim.
CCleaner ile kayıtlı defterlerdeki sorunları çöz işlemini yaptım.
Kayıt defteri girdilerini silmek için del-BST.reg" indirip kurdum ve restart ettim.
Tüm bu işlemleri yaptım, Aşağıda yer alan BlueStracks 2 ayrı Root'lu sürümünü kurmama rağmen PlayStor 'dan Clash Of Clans oyunu kurmak istediğimde hata alıyorum. Yardımcı olabilecek dost rica ediyorum.

" BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.18.5016.exe " ve " sae_BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.34.4500.exe "

Son düzenleme:
BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
Selam,

Siyah ekran sorunumu çözmeye çalışırken bu seferde Oyunu kurma sorunu ile karşı karşıyayım.
Pc 'de inatçı BlueStracks den kurtulmak için Program ekle kaldırdan sildim.
C: dizinin altındaki BlueStracks klasörlerini sildim.
Regedit den BlueStracks ile ilgili kalıntıları sildim.
CCleaner ile kayıtlı defterlerdeki sorunları çöz işlemini yaptım.
Kayıt defteri girdilerini silmek için del-BST.reg" indirip kurdum ve restart ettim.
Tüm bu işlemleri yaptım, Aşağıda yer alan BlueStracks 2 ayrı Root'lu sürümünü kurmama rağmen PlayStor 'dan Clash Of Clans oyunu kurmak istediğimde hata alıyorum. Yardımcı olabilecek dost rica ediyorum.

" BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.18.5016.exe " ve " sae_BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.34.4500.exe "

sorunun birden fazla google hesabının yaptığına şahit oldum.
tek hesapta sorun yokken 2. hesabı ekledığım de siyah ekran verdi.

• Beğen
Tepkiler: alperen262014

cemramos

Üye
Buna çözüm bulursanız sevinirim bendede aynı hata oldu. Sildim tüm herşeyini tekrar kurdum clash of clansı seçtiğimde ekran donup kalıyo diğer uygulamalarıda gösteren ekran. çözüm bulursanız çok seviniriz
Düzelen varmı acaba

alperen262014

alperen262014

Üye
hesapları silin gooogle ile ilgili herşeyi ve indirme yardımcısımıdır nedir onların verilerini siin sonra google play e girin tek hesap üzerinden oynayın ben böyle çözdüm

masal41

Üye
ben de yükledim bluestack ı fakat bende rusça cıktı dili değiştiriyom ama değişmiyor nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

Üst Alt