Yardım Bluestacks Kurulum Sorunu..

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
    Konu Sahibi
Bluestacks Kurulum Sorunu..
...Selamûn Aleyküm Değerli Forum Üyeleri...
Bluestacks adlı programı biliyorsunuzdur...Ben programı bi ara kaldırdım bugün kurmaya çalıştığımda ise bu hatayı aldım..

Temp klasörünün içindekilerini tamamen sildim ama sonuç aynı.Çözümü bilen varsa yardım edebilir mi ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
BlueStack bir kere silinip kurulunca hatalar art arda geliyor. Bende de sorunlu. Tamamen silinmesi lazım.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Kaliteli bi sistem bakım programıyla artıkları temizle ardından rootlu son sürüm kur.

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
    Konu Sahibi
Revo Uninstllaer ile kaldırmıştım programı

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Konusu açılmışken ben BlueStack'ı sorunsuz indirip kuruyorum ama Google Play'den uygulama indirirken hata veriyor. Çözümü bilen varsa yardım edebilir mi?

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
    Konu Sahibi
Kayıt defterini taratmadın mı?
Rootlu son sürüm indirip dene.
Revo ile silindiğinde gelişmiş tarama yapıp tüm kaluntıları silmiştim..
Daha demin Ccleaner ile de tüm gereksiz kayıtları sildim..
Son sürüm rottlu var zaten elimde..

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Konusu açılmışken ben BlueStack'ı sorunsuz indirip kuruyorum ama Google Play'den uygulama indirirken hata veriyor. Çözümü bilen varsa yardım edebilir mi?
Revo ile silindiğinde gelişmiş tarama yapıp tüm kaluntıları silmiştim..
Daha demin Ccleaner ile de tüm gereksiz kayıtları sildim..
Son sürüm rottlu var zaten elimde..
Bende tablet gibi sorunsuz kullanıyorum:bilmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sürüm sıkıntıları olabiliyor bende bir türlü kuramamıştım başka sürüm indirmiştim olmuştu

exp_l0it

exp_l0it

Üye
şu anki sürümü sıkıntısız kullanıyorum. Ccleaner ile regleri filan temizleyin düzelir
xp ile daha uyumlu çalışıyo bluestacks
8de ufak hatalar var sadece

wadddd

Üye
Bluestack rootlu kurdum gamekiller gibi programlar çalışmıyor bende Cheat engine ile yapmaya çalıştım oda başlayınca yarıya gelince bilgisayar donuyor bilen biri yardım edebilir mi
Bluestack rootlu kurdum gamekiller gibi programlar çalışmıyor bende Cheat engine ile yapmaya çalıştım oda başlayınca yarıya gelince bilgisayar donuyor bilen biri yardım edebilir mi

Üst Alt