BlueStacks 2014 HD App Player 8.8.8006 Rooted

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
BlueStacks 2014 HD App Player 8.8.8006 Rooted
Bilenler çoktur. ama, bilmeyenler için yinede azbuçuk yazayım.
BlueStacks uygulaması Windows için sanal android simülatörüdür.

Buyrun ekran görüntüsü:

Buda uygulamanın yüklemeden sonraki rootlu görüntüsü:

uygulamayı indirip bilgisayara yükledikten sonra apk uzantılı tüm dosyalar bu uygulama ile ilişkilendirilir. Böylece bir apk dosyasını bilgisayarda tıkladığınızda otomatik olarak BlueStacks'a yüklenir.

Yükleme uyarısı bittikten sonra yüklediği ile ilgili bildirim simgesi mesajı alırsınız. Ondan sonra tıklayıp bilgisayarda apk uzantılı program, oyun, vb... dosyaları kullanın.

İndireceğiniz BlueStacks uygulamasını yükledikten sonra root etmek için ayrıca herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Rootlu olarak yükleniyor.

Önemli bir uyarı: Bazı bilgisayarlarda ekran kartı uyumsuzluğu yaşanabilir. Yükledikten sonra açtığınızda ekran mavi veya siyah ise, ekran kartı yazılımında sorun var demektir. Böyle bir durumda ekran kartının yazılımın güncelleyin

fazla açıklama yaptım galiba, kafanız şişmesin. :blink: kestirmeden linki aşağıya veriyorum.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Konuyu nereye açacağım hakkında tereddüt yaşadım. Adminler onay verirken uygun bir bölüme taşıyabilirler. Eğer yanlış bölüm altına açmışsam.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, xxgsliemrexx, Bahadir_fb ve 7 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

• Beğen
jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

• Beğen
SHS

SHS

Üye

• Beğen
TRSweet

TRSweet

Üye
Tesekkurler

• Beğen
SHS

SHS

Üye
benim emektar çok kastı mecbur kaldırdım :D

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
kasması doğrudur. benim çift çekirdek 1gb ekran kartı ve 4 gb ram olduğu için hissetmiyorum bile

Jan

Jan

Üye
Konu ile ilgili değilde senin söylediğin ile ilgili birşey soracağım mavi ekran sorunu ekran kartının yazılım güncellemesi olmadığı için midir? Benim pc ayda en az bi kaç defa mavi ekran hatası veriyor bunu güncelleme yaparak giderebilir miyim kardeşim ?

• Beğen
Tepkiler: turkishield
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Konu ile ilgili değilde senin söylediğin ile ilgili birşey soracağım mavi ekran sorunu ekran kartının yazılım güncellemesi olmadığı için midir? Benim pc ayda en az bi kaç defa mavi ekran hatası veriyor bunu güncelleme yaparak giderebilir miyim kardeşim ?

Güncelleme ile olacağını sanmıyorum. Çünkü Mavi ekran hatası genelde donanımsaldır. Ya, ekran kartı ısınıyordur, yada ekran kartı üzerindeki fan durmuş çalışmıyordur. Veya zorlandığı için bu hatayı veriyor olabilir. Aklıma şu anda sadece bunlar geliyor.

eğer masaüstü bilgisayarı ise, çocukların oynamayacağından emin olacaksan, kasadaki kapakları aç, bir kenara koy. bu, kasanın daha kolay hava almasını sağlayacak, ısınmasını geciktirecektir.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye

mabdussamed

mabdussamed

Üye
her nedense ben 0.8.12 sürümünden sonra çıkanlardan pek verim alamadım.Bende şimdilik en stabil olanı bu sürüm.Umarım bunda düzeltmişlerdir.teşekkürler

• Beğen
duha01

duha01

Üye

• Beğen
Tepkiler: Jan
saydam66

saydam66

Üye
Teşekkürler