Bluesoleil 3.2 türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

baho2005

baho2005

Üye
    Konu Sahibi
Bluesoleil 3.2 türkçe

Açıklama:
Bluesoleil gelişen teknolojiye paralel olarak kendini geliştirmeye devam ediyor.
Kablosuz teknolojideki yeni gelişmeleri yakından takip eden Bluesoleil her yeniliğe uygun yazılımı programına entegre ediyor.
Bluesoleil windows tabanlı popüler ve profesyonel bir Bluetooth uygulamasıdır.
Program Bluetooth ve wireless özelliği olan cihazlarımızı bilgisayarla kontrol etmemize ve yönetmemimize olanak sağlıyor.
Özellikle Bluetooth ve wireless özellikli aygıtlarınızı kontrol etmekte zorlanıyorsanız, bilgisayarınızla bağlayamıyorsanız mutlaka bluesoleil programıyla tanışmalısınız.
Bluesoleil; cep telefonu, yazıcı, faks, kulaklık, klevye gibi Wireless ya da Bluetooth özelliği olan donanımlarınızı kolayca bilgisayarınıza bağlar ve veri alışverişi sağlar. MP3 çalar, Ipod, cep telefonu gibi mobil cihazlarınıza müzik , film, resim gibi multimedia dokümanlarını kablosuz olarak yüklemenize ve bu dosyaları yönetmenize imkan sağlar.
Bluesoleil ile cep telefonunuzdaki mesajları ve adres defterinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kısacası bilgisayar ve mobil cihaz sahibi her kullanıcının sahip olması gereken ender programlardan birisidir. İndireceğiniz bu Türkçe dil eklentisiyle Bluesoleil 3 programını türkçe olarak kullanabilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Bluesoleil 3 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız.
Yamayı Bluesoleil 3.2.2 8 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\btpcfg.dll" ve "C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\btpres.dll" dosyalarının birer yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyacınız olacaktır.
Üretici tarafından içine yerleştirilen zararlı dosyalar Baho2005 tarafından temizlenmiş ve kullanımınıza sunulmuştur.
Virüs taramalarından geçmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.​

Link : Güncellendi Arkadaşlar 21:08 27/04/2011 Güncel

Linklerde Telif Hakkı nedeni ile oluşan blokelere karşı herhafta linkler kontrol edilecektir saygılar.

• Beğen
Tepkiler: byziggurat ve raci

Ferzan

Ferzan

Üye
link ölü error

jeki01

jeki01

Üye
selam.
arkadaş linki vermiş ama linkde bu uyarıyı veriyor
The file could not be found. Please check the download link.
iyi günler.

baho2005

baho2005

Üye
    Konu Sahibi
Linkler Taş Gibidir Ltfn Kendi Hotfile Adresimden Veriyorum Sıfır hatalı

faruk006

Üye
indirme sınırlımı acaba

--------------- Ekleme ---------------

hotfail kapanmış

full force

full force

Üye
teşekkürler

cicicep

Üye
bu program benim eserim ben hackercihan bunu hangi cocugu yayınladı

cihad89

Üye
link ölü arkadaş

jeofatih

jeofatih

Üye
Link ölmüş kardeş

karayel_2323

Üye
link öldi ula

baho2005

baho2005

Üye
    Konu Sahibi
27 Nisan 2011 21:16 güncellendi link sorunsuz:aha:

baho2005

baho2005

Üye
    Konu Sahibi
linkler güncelendi

the_jolly

the_jolly

Üye
link harbiden ölü

kurtulus1

kurtulus1

Üye
link saglam şimdi indiriyorum.Tesekkurler arkadasım...

ufoo74

Üye
hay allah razı olsun 2 gundur ugrasıyorum bi türlü bulamamıştım kerdeşim helal olsun valla

Üst Alt