Öneri Bluboo s1 sim processor hatası

Sponsorlu Bağlantılar

goldsmiley

Üye
    Konu Sahibi
Bluboo s1 sim processor hatası
arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. telefonumda hat full çekmesine rağmen arama yapamıyorum ve bana ulaşamıyorlar ama sms geliyor ve hattın internetini kullanıyorum. bazen tel yeniden başlayınca arama yapabiliyorum ama sonra 10-15 dk. sonra tekrar gidiyor ve o zaman üstte arada sim processor diye yazı çıkıyor. telim bluboo s1 bu yüzden rom yükledim format attım ama nafile bu konuda bilgisi olan varmıdır acaba...

waterback

waterback

Üye
Telefonunun garantisi varsa garantiye yoksa telefon cuya götür sim kart girişi bozulmuş simkart algılanmadı diyor

goldsmiley

Üye
    Konu Sahibi
garantili bir telefon değil çinden almıştım... telefoncu yapabilir mi emin değilim şua açıdan emin değilim parça değişecekse parçayı bulması sıkıntı olacaktır

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
garantili bir telefon değil çinden almıştım... telefoncu yapabilir mi emin değilim şua açıdan emin değilim parça değişecekse parçayı bulması sıkıntı olacaktır
Bu şekilde düşünerek yanlış düşünüyorsun, bulması sıkıntı olacaktır diye birşey olamaz yaparsa yaparım diyecektir yapamazsa zaten yapamam der.

goldsmiley

Üye
    Konu Sahibi
telefoncuya da verdim ama telefoncu yapamadı neden olduğunu anlayamadı bile... ilginç ya bir türlü çözemedik bu işi...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
telefoncuya da verdim ama telefoncu yapamadı neden olduğunu anlayamadı bile... ilginç ya bir türlü çözemedik bu işi...
Bulunduğunuz yerde yapamayabilirler ama büyük bir şehirde tanınmış telefon tamircileri vardır, onlara ulaşmanız gereklidir.