Galaxy S4 Mini İ9190 BlissPop - Official Versiyon 4.0.1

Sponsorlu Bağlantılar

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
    Konu Sahibi
BlissPop - Official Versiyon 4.0.1
Merhaba arkadaşlar sizlere adı pek duyulmayan ama görsel ve akıcılık açısından çok hoş olan bu romu sizlerle paylaşmak istedim
Rom :
yukardaki adrese gidip yeni versiyonu indiriyorsunuz
Gapps : buradan indirin

Romdan Resimler
[/URL]
[/URL]

[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]

Resimde kullandığım tema :
Resimde Kullandığım Launcher :
Resimde Kullandığım Dosyalar Klasoru :

Romun Videosu Çekim bana Ait

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Arkadaşlar dediğim gibi rom çok hoş, sizlerle paylaşmak istedim yaklaşık bir önceki versiyonundan beri kullanıyorum bı sorunla karşılaşmadım fakat deli gibi oyun oynayanda biri değilim. Görsel ve şarj ayrıca cm 12.1 lerdeki sorunlar bu romda yok mesela (Kamera Flash sorunu yok, kamera hdr çekimi ve bir sürü modu var,)
En çok beğendiğim yönü her yeri özelleştirebiliyorsunuz tamamen size kalmış ve %99 Türkçe
Mesajlar bölümün bile arka planını değişebilirsiniz..

Karar sizin denemeniz tasviye ederim
Rom yükleme talimatı Cm 12.1 yükleme ile aynıdır.

Yapacağınız kurulumdaki hatalardan ben ve maxicep ailesi sorumlu değildir, sorumluluk tamamen size aittir.

sozer

Üye
ben denedim rom güzel ama şarj konusunda cm12* lerin tümü kötü

batosnokia

Üye
Hava durumu hangi widget acaba

Dn@

Dn@

Üye
hocam şarj konusunda daha detaylı bilgi alabilir miyim? şu an cm 12 kullanıyorum şarj konusunda oldulça iyi bu da öyle ise denemek isterim görsel olarak güzel gözüküyor .

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
    Konu Sahibi
hocam şarj konusunda daha detaylı bilgi alabilir miyim? şu an cm 12 kullanıyorum şarj konusunda oldulça iyi bu da öyle ise denemek isterim görsel olarak güzel gözüküyor .
Diğer Cm12 lerden farkı yok aynı şarz konusunda evet görsel olarak güzel ayrıca özellik olarakta diğer Cm12 lerden çok daha iyi abartmadan söylüyorum hiçbir eklenti kurmadan her bölümü özelleştirebiliyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: Dn@
Dn@

Dn@

Üye
Hocam bunda cm12 gibi tema var mi indirip kullanilabiliniyor mu

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bunda cm12 gibi tema var mi indirip kullanilabiliniyor mu
Evet Cm 12.1 den cok daha ozellikli arkadaslar Cm 12.1 ne varsa bunda da var arti sayamayacagim cok daha fazla ozellik...

Dn@

Dn@

Üye
Yukledim hocam rom icin tesekkuler gercekten herkese tavsiye ederim skinti yasamadan kullaniyorum sarj ve hiz konusunda super ve ozellik bakimndan oldukca zevkli tekrar tesekkur ederim hocam sundugunuz icin

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
    Konu Sahibi
Yukledim hocam rom icin tesekkuler gercekten herkese tavsiye ederim skinti yasamadan kullaniyorum sarj ve hiz konusunda super ve ozellik bakimndan oldukca zevkli tekrar tesekkur ederim hocam sundugunuz icin
Rica ederim zaten hosnut kaldigim icin paylastim. Ayrica google pkayden guzel bir tema bulursaniz gize daha cok hitap eder

sahin02

sahin02

Üye
Hangi tele ait bu rom??

sahin02

sahin02

Üye
Hangi tele ait bu rom??

Dn@

Dn@

Üye
S4 Mini İ9190 icin

Üst Alt