Blackmart Hakkında

• 29 Mart 2013
  • 2608 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bu programı bildiğimiz kadarıyla çoğu kişi kullanıyor ama bunu kullanmak suç değilmi ve şimdiye kadar ceza yaptırımı olduğunu gören veya bilen varmı?

Yazan: panorama_ömer16
  2. Sorun olmaz.

3. O kadar torrent indiriyorum yıllardır o suç değilde blackmarttan iki oyun indirince mi suç olacak ayrıca türkiyede o tarz korsan uygulama inidirip yüklemek suç değil çeşitli şekilde kopyalayıp satarsan suç :D

osicik bunu beğendi.
  4. :oke:

5. Bence korsan suç değil gereklilik...

6. Normalde suc ama tespit etmeleri filan imkansiz zaten bide parali uygulamalari bazi sitelerde veriyo ceza verilcek olsa ordan indirdigimizdede ceza yeri

7. ha işte benim merak ettiğim bir başka konuda bu.Mesela biri orjinal ürün satın alıp herkese indirme yoluyla dağıtıyor ya bu da normalde suç değilmi?

8. Bu kötü uygulama arkadaşlar bende indirip 1 kaç uygulama indirmiştim telefon kafayı yedi bi ekran parlaklık azalıo bi duvar kağıdı değişiodu bende fabrika ayarı yaptım ve uygulamayı sildim düzeldi zaten uygulamasında bisürü izin istiyor ekranı karart wb

9. kendi önerdiklerini kurmayın zaten play storedan isim alıp blackmarttan indirin.

10. ben kullanıyorum ama sorun yok

11. Bende kullaniyorum ne zamandir bayada uygulama.filan indirdim hic sendeki gibi bisey olmadi

12. Birbirinizle ve forumda kurallar çerçevesinde konuşmanızı tavsiye ederim.Şayet başka konularda tartışmaya devam ederseniz uzaklaştırma cezası alırsınız.Saygılarımla :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 00:47