Uygulama Blackmart Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Blackmart Hakkında
Bu programı bildiğimiz kadarıyla çoğu kişi kullanıyor ama bunu kullanmak suç değilmi ve şimdiye kadar ceza yaptırımı olduğunu gören veya bilen varmı?

gezgin038

Üye
Sorun olmaz.

skywalker06

skywalker06

Üye
O kadar torrent indiriyorum yıllardır o suç değilde blackmarttan iki oyun indirince mi suç olacak ayrıca türkiyede o tarz korsan uygulama inidirip yüklemek suç değil çeşitli şekilde kopyalayıp satarsan suç :D

• Beğen
Tepkiler: osicik
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
O kadar torrent indiriyorum yıllardır o suç değilde blackmarttan iki oyun indirince mi suç olacak ayrıca türkiyede o tarz korsan uygulama inidirip yüklemek suç değil çeşitli şekilde kopyalayıp satarsan suç :D

:oke:

furkey

Üye
Bence korsan suç değil gereklilik...

Samet.25

Normalde suc ama tespit etmeleri filan imkansiz zaten bide parali uygulamalari bazi sitelerde veriyo ceza verilcek olsa ordan indirdigimizdede ceza yeri

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
ha işte benim merak ettiğim bir başka konuda bu.Mesela biri orjinal ürün satın alıp herkese indirme yoluyla dağıtıyor ya bu da normalde suç değilmi?

neksushot

Üye
Bu kötü uygulama arkadaşlar bende indirip 1 kaç uygulama indirmiştim telefon kafayı yedi bi ekran parlaklık azalıo bi duvar kağıdı değişiodu bende fabrika ayarı yaptım ve uygulamayı sildim düzeldi zaten uygulamasında bisürü izin istiyor ekranı karart wb

-Emre

-Emre

Üye
kendi önerdiklerini kurmayın zaten play storedan isim alıp blackmarttan indirin.

hurol1

Üye
ben kullanıyorum ama sorun yok

Samet.25

Bu kötü uygulama arkadaşlar bende indirip 1 kaç uygulama indirmiştim telefon kafayı yedi bi ekran parlaklık azalıo bi duvar kağıdı değişiodu bende fabrika ayarı yaptım ve uygulamayı sildim düzeldi zaten uygulamasında bisürü izin istiyor ekranı karart wb

Bende kullaniyorum ne zamandir bayada uygulama.filan indirdim hic sendeki gibi bisey olmadi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Birbirinizle ve forumda kurallar çerçevesinde konuşmanızı tavsiye ederim.Şayet başka konularda tartışmaya devam ederseniz uzaklaştırma cezası alırsınız.Saygılarımla :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt