Blackberry Z30 kısıtlı ayarlar menüsü ve çağrı sorunu yardım


Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Z30 cihazın ayarlar menüsünde bazı seçenekleri giriş yapamıyorum, cihaz engelleme yapıyor ancak uyarıda vermiyor.
En önemlisi otomatik çağrı yanıtlaması yapıyor, otomatik cevaplama seçenekleri diye birşey yok göremedim.
Arkadaşa yardımcı olmak istiyorum, bu sorunların çözümü format atmadan oluyorsa yardımcı olun, format şartsa atayım, yanlışım yoksa ayarlar / güvenlik kısmından yapılıyor farklı yönetimi varsada bilmiyorum.
 
omer.talha

omer.talha

Üye
gerçekten abi şaşırdım :) :ehe
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt