BlackBerry Uygulama Oyun Tema ve Cihaz Yazılımı istekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
BlackBerry Uygulama Oyun Tema ve Cihaz Yazılımı istekleri
Merhaba sevgili BlackBerry kullanıcıları,
Cihazlarınız için Uygulama Oyun Tema ve Cihazınıza ait güncel yazılım istekleri için sadece bu konu altında isteklerinizi belirtiniz.
Ben ve sitemizde BB kullanıcıları birbirlerine yardımcı olacaktır bu konuda.

isteklere cevap verip gerekli uygulama oyun vs. temin edebilecek arkadaşlar önce gerekli programı gerekli bölüme ekleyip bu konu altında mesaja sadece konunun linkini eklesin.

Birde paylaşımlarınızda kısada olsa program hakkında bilgi ve ekran görüntüsü eklemeyi unutmayalım.
Teşekkürler.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
İlk istek benden gelsin:)
BlackBerry cihazımızda Görüşmeleri kaydeden bir program hala çıkmadı mı? Gören Bilen Duyan buraya eklesin lütfen.
Teşekkürler.

mehmet6318

Üye
Blackberry bold 9700 telefon programlarını bır paket halınde sunabılırmısınız

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry bold 9700 telefon programlarını bır paket halınde sunabılırmısınız

Paket halinde sunmamıza gerek yok kardeşim
Uygulamalar bölümünde yüzlerce program var oradan işinize yarayacak olanları tek tek indirebilirsiniz.
O bölümdeki programların hemen hemen hepsi uyumludur 9700 için.

SilentOne

SilentOne

Üye
blackberry 9800 için tema oyun program paketi istiyorum yardımcı olursanız sewinirim

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
blackberry 9800 için tema oyun program paketi istiyorum yardımcı olursanız sewinirim

Arkadaşlar paket yapıp paylaşamayız binlerce program tema vs. var Size ne lazımsa onu söyliyceksiniz ancak onu temin edebiliriz.

omerensar

Üye
benim 8820 mim var app error 523 hatası veriyor nasıl düzelte bilirim

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi

008385

Üye
arkadaşlar vodafone dan dün blackberry 8520 aldım e posta ayarlarını yapmak isytiyorum ama bir türlü beceremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

salihgureli

Üye
9800 için ses kaydedici ve navigasyon gerekli varsa rica edebilirmiyim.
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Navigasyon zaten cihaziniza mevcut orjinal BB Maps var. Tabiki onu kullanmaniz icin BIS aboneliginiz olmali, onun disinda Google Maps var Buyur linki burada.
Ses kaydedici demissiniz ses kaydedicide cihaziniza mevcut zaten. Aramalari kaydetmek icin istiyorsaniz henuz bb icin oyle bir program yokturdur piyasada.

Bazik solucan

Üye
BB pearl 9105 hakkında ne düşünüyorsunuz ? Parasını hakediyor mu ?

SilentOne

SilentOne

Üye
bb 9800 için nfs shift i ve magiç brus die program varsa onu istiyom

selcukadalet

Üye
selam arkadaşlar bende 8520 var telefona tema yüklememe rağmen uygulamaların içerisinde gözüküyo ancak tema klasörünün içerisinde gözükmüyo bu sorunu nasıl çözebilirim acaba yardım ederseniz sevinirm.

samet_1999

Üye
Black berry 9800 TorCh için Bis olmadan Wifi iLe bağlanmak nasıl oluyor ?? bİssiz olmuyor dıye bıse yoktur bıssız olmasa wıfı dıye bişe olmazdı telefonda :S ? ?

luckyx71

Üye
bold9780 radyo programı varmı arkadaşlar...
bir üst sürümü nasıl yükleyebilirim...

MidlandisBack

MidlandisBack

Üye
bold9780 radyo programı varmı arkadaşlar...
bir üst sürümü nasıl yükleyebilirim...

TuneIn diye bir program var. Tüm müzik türlerini kategorize etmiş güzel bir radyo uygulamasıdır.

turkuaz12

Üye
tema yukleme konusunda yardıma ihtiyacım var

XpLoideR

Üye
blackberry için crush the castle oyunu var mı acaba ?

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
ıyı aksam lar arkadasım bende bb 8100 var 1 hafıza kartını gormuyor 2 bulutooth ta bı sorun var eslesme oluyor fakat verı alıs verısı olmuyor 3 pc ye baglanamıyorum pc kablosu var ama sadece sarj edıyor..:( en buyuk sonlar bunlar ama yenı surum de yukleyemıyorum ve kamerada cok cok kotu :( ....