Blackberry storm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Glandio

Glandio

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry storm
bb stormun wifi si falan yok dediler sizce bu telefon iyi mi yoksa bunun yerine tercih ettiğiniz telefon var mı?:hmmm

Uruloki

Uruloki

Üye
valla benim bildiğim var fkat teyit etmek istersen haz google cihazın özelliklerine bak birde ne için alıyorsun iş içinse bb den iyisi yok bence ama diğer işler için fiyat aralığı yazarsan iyi olur

Glandio

Glandio

Üye
    Konu Sahibi
en fazla 1000 tl

Uruloki

Uruloki

Üye
iş için istiyorsan tercihin kalsın derim ama 1000tl ise N8 kullanıyorum güzel cihaz alabilirsin istersen wave 2 var güzel cihaz bence o da kullanıcılarına sormak lazım galaxy s ne kadar bilmiyorum ama tahminen 1000tlden fazladır hala ama htc desire var o da gayet iyi br cihaz ve ekliyorum ne için alıcaksın telefonu

Glandio

Glandio

Üye
    Konu Sahibi
iş için almıcam da eğlence internette gezinme chat gibi şeyler için alıyorum bide BİS olmadan bi işe yaramaz diyorlar

Uruloki

Uruloki

Üye
eğer alacaksan blackberry 9800 al bence hem klavyeli hemde dokunmatik internet ve chat için iyi bence ama uygulama bulamayabilirsin fazla tek sıkıntısı o

Glandio

Glandio

Üye
    Konu Sahibi
onun da fiyatı yüksek ama

Uruloki

Uruloki

Üye
o da var değil mi istersen konu aç dicem amtartışma çıkar wave 2, N8, htc desire alabilirsin o zaman

Glandio

Glandio

Üye
    Konu Sahibi
ok:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt