Blackberry Passport

Sponsorlu Bağlantılar

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry Passport
Merhabalar öncelikle üniversiteye geçiçeğim allahın izniyle.
Okuduğum bölümde zor (tıp) dosyalar videolar dersler cart curt çok şey bulunucak tahminen beni 3 4 sene götürecek bir telefon istiyorum 2000'e dayayabilirim bütçeyi ama android,ios,htc sense olsun bunlar artık sıktı beni :) daha doğrusu androidli cihaz görmekten bıktım klasik geliyor. Root rom yapmakta yordu beni açıkcası.

Diyeceğim şu blackberry passport hakkında detaylı bilgi bulamadım googledaki araştırmalarım sonucunda o yüzden yazma gereğinde bulundum.
Bu telefonda dedikleri şu whatsapp,facebook,twitter,instagram kullanılıyo ama yok google play indir falan filan sonucta orjinal uygulama olmadığı için sarjı yiyiyolar deniyo ben silver edition almayı düşünüyorum aman aman oyun oynayan biri değilim arada can sıkıntısı takılırım 5 10 dakika ama müzik olsun araştırma olsun interneti kullanırım video izlerim sosyal ağlar anlıcagınız bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yorumları detaylı bir şekilde vermelerini rica ediyorum aldımmı pişman olurmuyum anlıcagıznı genel güzel bir bilgi almak amacım. ciddiye alırsanız sevinirim :I

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Root romddan bıktım diyorsan sade seçeneği de var. Nexsus 5x yada 6p

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Windows 10 mobile cihazlara bakabilirsin 3 yıl civarı güncelleme alıyorlar daha sonra da çok karmaşık olmayan yollarla aşmaya devam edebiliyorsun ve android gibi şişme sorunu olmadığı için kasma donma gibi sorunlar yaratmıyor ancak oyun meraklısısıysan ve snapchat tarzı uygulamalar kullanıyorsan tavsiye etmem blackberry alacağına bu telefonları alman hem uygulama desteği açısından daha iyi olur hem de güncelleme de alırsın blackberry kendi sisteminden desteğini çekti bilindiği gibi

Sent from mTalk using lumia950

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Al bi sony 3-4 sene götürsün:D Ben hala sıkılmadım androidden. Artık rom da atmıyorum anasayfa da düzenlemiyorum kullanışlı kaliteli bi telefon yeter de artar