Blackberry 9790 Dokunmatik ekran ve Trackball dokunmatiği çalışmıyor. Lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry 9790 Dokunmatik ekran ve Trackball dokunmatiği çalışmıyor. Lütfen yardım
Merhaba arkadaşlar.

Blackberry 9790 cihazımın ekran dokunmatiği ve joystick dokunmatiği sebepsiz yere çalışmamaya başladı.

Denediğim yöntemler:
-Versiyonu güncelledim en son çıkan versiyon yüklü.
- Batarya çıkarıp taktım
- Defalarca reset attım ( alt+shift+del )
- Sim kartı çıkarıp sıfırladım ( dokunmatik ve analog çalışmadığı için açılıştaki sözleşme tarzı yazıyı onaylayamadım. Onay yapamadığım içinde ekranın ortasında kaldı ve iyice kullanılmaz hale geldi telefon )

Önceden de böyle gittiğinde batarya çıkarma işlemi dokunmatiği düzeltiyordu ancak bu sefer iş zor gibi.

Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar :)Arkadaşlarım, bir atın lütfen.

Son düzenleme:

mürteza16

mürteza16

Üye
Bendede aynısı olmuştu. Telefonun bataryasını çıkarıp batarya ile telefonu buzdolabına attım. 2-3 dk sonra çıkardım ve düzeldi. Sende dene bence.

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Bendede aynısı olmuştu. Telefonun bataryasını çıkarıp batarya ile telefonu buzdolabına attım. 2-3 dk sonra çıkardım ve düzeldi. Sende dene bence.

Bana tuhaf geldi ama deneyeceğim. Vallahi şimdi deneyeceğim o derece canıma tak etti :D

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Tuhaf ama gerçek. :D
Dostum ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Sonuca gelecek olursak, olmadı ! :D.
Bende gittim yeni telefon aldım; HTC Desire 816. fırlattım attım blackberry i bu ne ya onunla mı uğraşacağım :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Dostum ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Sonuca gelecek olursak, olmadı ! :D.
Bende gittim yeni telefon aldım; HTC Desire 816. fırlattım attım blackberry i bu ne ya onunla mı uğraşacağım :)
Hayırlı olsun. :D

Üst Alt