Bizim sevgimiz noktalarla bitmesin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
Bizim sevgimiz noktalarla bitmesin
Sar beni sarmala virgüllerinle, asla noktalar koyma cümlelerine, Biliyorum ki tek bir kelimende bitecek bu aşkın öyküsü tek bir kaleme dokunuşumuzda bitebilecek onca yaşanan gerçekler, devam et izin verme son bulmamıza

Ceplerime sıkıştırdığım birkaç virgülüm kalmış olmalı, İnan bu aşkın bitmemesi için senden duymayı en çok istedigim o iki kelimeyi bile unutup razı olurum hissetmemeye Seni , dur söyleme! sakın söyleme biliyorum bitecek söylersen bu aşkın öyküsüTek bir kelime söylersen son bulacak güzel olan ne varsa, Basitleşecegiz heran, Seni demiştin Seviyorum deme asla! dememelisin bu kadar kolay olmamalı sevgiler benim istedigim bu degil (Seni Seviyorum(.)Nokta... tamam bitti söyledim ve sadece sevdigimi biliyorsun artık demeni istedigim degil, bu yüzden virgüllerimi biriktirdim ben sana, seni seviyorum dersen eğer belki ben mutlu olacagım belki sende mesut kalacaksın, mutluluk kalıcı olmuyor bilirsin, noktalar at beyninden ve sil bütün yüklemli cümleleri ellerinden,Seviyorum dersen bitmiş olacak bu sevgi,,,

İşte saf yüreklim benim işte sevgiler bukadar kolay bitebiliyor, Seni Seviyorumla başlayan bir gerçegin ardından tek bir konulan nokta anlamsız yapıyor sevdaları, ve bukadarlada kalmıyor birkere o noktayı koyarsan seviyorumlarının ardına gercek tarih oluyor sevgilerse sadece masal! Saçmalıyorum sanma sakın, cümlelerim yüklemsiz ne kadar anlamlı olabilirse o kadar anlam yaratmaya çalışıyorum, Birini sevdigini söylersin ve noktanı koyarsın ardına , Tekrar sana o masum gözlerle bakarmı sanıyorsun karşındaki Tekrar her gün merhaba ları sıralarmı sanıyorsun ardı ardına, Hayır öyle düşünüyorsan yanılıyorsun bütün bitişler bir iğrençlik doğurabiliyor adeta,

Bu yüzden bana hiç seni seviyorum deme saf yüreklim olurmu, razıyım ben duymamaya Hem benim senden bunu duymamda gerekmiyor aslında biliyorum ve hep bilmek istiyorum dudağından çıkacak o iki kelimeyle degil bitanem ben sadece gözlerine baktığımda bunu görmek istiyorum,, Ve hep görüyorum bırak cümleler anlamsız kalsın bırak bütün aşklar gerçegiz sansın,

Bir bakışınla anlat bana aşkını
Anlat ki anlasın cümleler bitmeyeceğimizi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt