Biz Türkler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheSoftware

TheSoftware

Üye
    Konu Sahibi
Biz Türkler
Biz neden bilisim konusunda cok geriyiz aslinda biz neden herseyi dine bagliyoruz.Ornegin ben web sistemleri gelistiriyorum tamam diyorum sistemde hata,acik kalmadi ekib arkadasim Allah bilir diyor ne alaka ya bende muslumanim ama ne alaka insani dinden sogutur bazi arkadaslar....Emek vermezsen hicbirseyi Allah'a baglama once calis sonra Allah'a havale et...

MrTech

MrTech

Üye
ya bilişim olarak ele alma çoğu konu böyle geçen okulda tartışma yaptık ama bunu din ile kıyaslamadik.bizim türkler anca yesin içsin oh yatsın başka birşey yok.bak şuan otobüsteyim türk üretimi olan,5 para etmez çünkü kolaya kaçılmis.

x-scarface

x-scarface

Üye
Malesef bizde milletçe miskinlik,rahatlık,hazıra konma alışkanlığı var ha bu değişirmi değişmez kimse de değiştiremez.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

MrTech

MrTech

Üye
o zaman alırlar nescafe 3ü 1 arada

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Malesef bizde milletçe miskinlik,rahatlık,hazıra konma alışkanlığı var ha bu değişirmi değişmez kimse de değiştiremez.

türk milletinin hazıra konan biregi olarak hazırda bişey bulamayınca bu türkler niye böyle niye şöyle demeye başlıyoruz
Bir kaçtane türk bilim adamı çıksın otobüs üretsin yapsın bilimteknik geliştirsinn bizlerde arahat edelim ohh ne güzel demii
birilerini suçlayacımıza iğnegi kendmize covaldızı başkasına batıralım bişeyi degiştirceksek önce kendmizden başlayalım

• Beğen
Tepkiler: alaStar
MrTech

MrTech

Üye
türk milletinin hazıra konan biregi olarak hazırda bişey bulamayınca bu türkler niye böyle niye şöyle demeye başlıyoruz
Bir kaçtane türk bilim adamı çıksın otobüs üretsin yapsın bilimteknik geliştirsinn bizlerde arahat edelim ohh ne güzel demii
birilerini suçlayacımıza iğnegi kendmize covaldızı başkasına batıralım bişeyi degiştirceksek önce kendmizden başlayalım
Benim cok iyi fikir ve projelerim var ama destek cıkacak devlet olsa cok iyi olur.Yahu Türk'ün ürettigi otobüse bak birde Mercedes'in ürettigi otobüs.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
tembel bir milletiz

alaStar

alaStar

Üye

Haydar abi haklı

• Beğen
Tepkiler: haydaravısyon
x-scarface

x-scarface

Üye

öncelikle atarlı tutarlı konuşmayıp güzelce cümleler kurduğun için teşekkür ederim :) ancak benim hazıra konmak gibi bi durumum hic olmadı her bırey kendini bir şekilde hayata hazırlıyor kusura bakma benim otobüs yapacak kadar bos zamanım veya arge bilgim yok. Ben hazıra konmak derken başka seyden bahsetmistim lakın olsun senin anladığın gibi olsun sorun değil sevgili haydaravisyon :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

öncelikle atarlı tutarlı konuşmayıp güzelce cümleler kurduğun için teşekkür ederim :) ancak benim hazıra konmak gibi bi durumum hic olmadı her bırey kendini bir şekilde hayata hazırlıyor kusura bakma benim otobüs yapacak kadar bos zamanım veya arge bilgim yok. Ben hazıra konmak derken başka seyden bahsetmistim lakın olsun senin anladığın gibi olsun sorun değil sevgili haydaravisyon :)

Ben sadece öz eleşitiri yaptım.

• Beğen
Tepkiler: alaStar
rapman

rapman

Üye
derin konular bunlar

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
olay aslinda bir toplumdaki bireyleri cesitli araclar kullanarak sisteme baglamaktan baska bisey degil dikkat ederseniz biri cikipta ne yapiyoruz demedi simdiye kadar toplumu bilinclendirmek burdaki en buyuk donemec olacaktir

MrTech

MrTech

Üye
diyorum ya okulda tartıştık adamlar alismis popolarinin üstünde oturmaya gelmiş birde yalancı,atma,sallama falan diyorlar ya simdi bi savaş çıksa nanaynaynay :hmmm

spy ghost

spy ghost

Üye
ya bilişim olarak ele alma çoğu konu böyle geçen okulda tartışma yaptık ama bunu din ile kıyaslamadik.bizim türkler anca yesin içsin oh yatsın başka birşey yok.bak şuan otobüsteyim türk üretimi olan,5 para etmez çünkü kolaya kaçılmis.
istanbulda şu an tüm otobüsler süper hangi model

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt