'Biz iyi çalışırsak oynayanlar motive olur'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Özellikle Aragones'in vazgeçemediği isimlerden biriyken Daum'un gelişiyle kulübeyi mesken tutan Uğur Boral'dan derslik sözler.


8’de 8 yapmanın ciddiyetle ilgili olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu, “İdman programını en ciddi şekilde yapıyor, sahada da yüksek konsantrasyonla devam ediyoruz. Fazla forma şansı bulamayan oyuncular olarak, biz iyi çalışmalıyız ki, oynayanlar kendilerine dikkat etsin. Bu, onları da motive ediyor. Takımın başarısı buradan geliyor. Milli arkadaşlarımızın Bosna dönüşü de moralleri çok bozuktu. Bir şekilde bunu bertaraf etmeyi başardık. Onları yine motive etmeye çalışacağız. Tabii, onlar da çok profesyonel, bu tarz yenilgileri yaşamış oyuncular. Sahaya girince herşey bitecektir. Sorun olacağını sanmıyorum” dedi.


 

Breakinq

Üye
doğru konuşmuş
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel konuşmuş. Helal olsun Uğur'a!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
451
DiaBLoS
DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
296
DiaBLoS
Kingmortall
Cevap
4
Görüntüleme
1K
esokmen
'Davut
Cevap
2
Görüntüleme
437
Salihyet
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt